Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 sty 2012 - 15:57:05
Witam jestem tu pierwszy raz. Nie wiem czy mój wątek jest już wśród wpisów jednak potrzebuję pomocy dlatego pisze. Dnia 9 stycznia miałam wykonaną biopsję węzła chłonnego w pachwinie, bo zabiegu noga lekko bolała odczuwałam obecność szwów. Dzięwieć dni po zabiegu zdjęto mi szwy, od tego dnia minęło 3 dni jak noga zaczęła okropnie boleć, ledwo chodze nie mogę się wyprostować. Ból rozchodzi się od pachwiny aż do kolana.Wróciłam do lekarza tam dostałam skierowanie do szpitala na chirurgie naczyniową z podejrzeniem zapalenia żyły, lekarze wykluczyli rozpoznanie. Zrobiono mi badanie usg z żyłami wszystko jest ok.Noga jednak dalej boli. Dostałam Olfen i Dexapini max.Lekarze zauważyli niewielki krwiak jednak nie kazali nic z tym robić, stwierdzili wrażliwość skóry , gdyż nie pozwoliłam dotknąć tak bardzo boli oraz to że podczas zdjęcia szwów mogłam mieć naruszony nerw. Co mam dalej robić? cZY ktoś miał podobną sytuację? prosze pomóżcie Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
26 sty 2012 - 18:13:12
Ja bym poszła na usg /czy na inne badanie,nie wiem/,żeby sprawdzić czy nie zrobił się skrzep w jakiejś żyle,bo jeśli sie oderwie ,może być niebezpiecznie. Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
26 sty 2012 - 18:14:46
...sory,dokładnie nie przeczytałam,że miałaś usg... Odpowiedz Cytuj
26 sty 2012 - 19:36:22
tak, usg miałam robione wszystko jest w porządku jeśli chodzi o żyły. Zakrzepowe zapalenie żyły jest wykluczone. Jutro wybieram się na kolejną wizytę do chirurga.Mam nadzieję, że wreszcie się coś dowiem Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
26 sty 2012 - 19:54:47
Tak dokładnie nie piszesz,mozna wywnioskowac ,że wycięli Ci węzęł? Z jakiej przyczyny?
Chodzi o to,że jak wiecej informacji to i lekarzowi latwiej coś doradzić,
ja jeszcze chce powiedzieć,zebyś nie odpuszczała,tzn.nie wychodziła z gabinetu dopóki sie nie dowiesz od czego masz ten ból. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 sty 2012 - 20:57:35
w Twoim przypadku to musi się wypowiedzieć lekarz który Cię widzi, ma możliwość zbadania Cię i oceny tej nogi, jeżeli lekarze widząc cię bezpośrednio, robiąc wyniki badań krwi, USg czy inne badania mają problem z ustaleniem przyczyny to co dopiero my tutaj mając związane ręce praktycznie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.