Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 sty 2012 - 21:32:54
Witam
Mam po 30-tce ,stersujaca pracę . Od kilku miesięcy męcza mnie przewlekle biegunki i bule brzucha.Po wizycie u lekarza stwierdzono po USG torbiel na wątrobie. Dlugość 21 mm. Jestem w trakcie kolejnych badań. Zaniepokoilo mnie dopiero to , że nawet kiedy siedzialam za stolem miałam zawroty glowy.Prosze o pomoc i odpowiedz jakie badania prócz krwi i moczu powinnam zrobić. Do jakiego lekarza się udać by sprawdzić czy wszystko jest ok? Dziękuję za odpowiedż. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
27 sty 2012 - 18:16:39
wszystko zależy od postępów w diagnostyce, nie da się na samym początku powiedzieć jaki badania trzeba będzie zaplanować w przyszłości
torbiel na wątrobie nie musi być groźne i nie musi nic oznaczać, czasami po prostu jest to taka uroda tego narządu, ale oczywiście lekarz powinien się wypowiedzieć, na co ta torbiel wygląda
czy faktycznie od kilku miesięcy masz biegunki? a może są to jedynie luźniejsze stolce? jak często się wypróżniasz dziennie?
stolec nie jest jasnożółty, odbarwiony? nie jest pokryty albo zmieszany z krwią? nie sprawia wrażenia tłustego?
czy pojawiają się jakieś bóle brzucha? czy są one jakoś związane z wypróżnieniami?
miesiączkujesz regularnie? nie schudłaś w tym czasie bez powodu?
jakie dokładnie badania krwi były robione? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.