Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 sty 2012 - 01:18:30
Witam od jakiegos czasu mam duze Cisnienie przewaznie 160/180 i wysoki puls ponad 100 dzis mierzylem cisnienie mialem 168 na 95 a puls 148 gdzie nic nie robilem ;/ siedze w domu .. i bardzo czesto mam straszne bole w klatce piersiowej ze az z bolu rycze .. takze mam straszne bole glowy jakby chcialo mi ja rozsadzic i takze bol oczu jakby chcialy zaraz wyskoczyc i mam zawroty Glowy i robi mi sie "ciemno" przed oczami ;/ ostatnio niemam wogole apetytu a jak cos zjem to wymiotuje niewiem co sie dzieje prosze o pomoc .! Strasznie sie Boje ;(;( ;// Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 12:11:34
Jak już kiedyś pisałam o zdrowie nie trzeba się bać ,tylko dbać,
na pierwzy rzut oka widać,że chorujesz na tachykardię,samo to ,że sie źle czujesz powinno było skłonić Cię do wizyty lekarskiej,bo wynika z tego co piszesz,że nie byłeś nawet u lekarza rodzinnego,
dlaczego? Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 15:18:15
Hmm .. u lekarza niebylem juz od 2006 roku .. jakos wczesniej nie czulem takiej potrzeby aby isc do lekarza .. ale teraz bede musial narzeczona Ciagle mi mowila ze mialem isc ale sie nie sluchalem ;/ a teraz zaluje nigdy sie jej nie sluchalem ;/ a czy ta tachykardia to cos powaznego .? nieraz tylko siedze a czuje ze tak mocno bije jak zmierze cisnienie to mam wysokie i puls ponad 100 ale nie zawsze tak mam .. a jak powiedzmy jade rowerem to juz lepiej niemowie ;/ jak by mi chcialo serce zaraz wyskoczyc az sie nieraz boje ze moge pasc po drodze ;/ dzis jak wstalem z lozka to zrobilo mi sie ciemno przed oczami i zemdlalem prawie nogi zrobily mi sie jak z waty i strasznie mnie bolalo w klatce i szybko serce mi bilo .. niedlugo bede musial isc do lekarza choc strasznie sie boje;/ Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 15:28:55
aaa i przed chwila mierzylem sobie cisnienie mam 175/107 puls 125 ;/ glowe chce mi rozsadzic i strasznie sie zle czuje;/ Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 15:53:34
Czego konkretnie się boisz ? Lekarza?
Chorujesz na nerwice lękową?
O tachykardii poczytaj w necie,nic strasznego ale trzeba brać leki.
Póki co wypij sobie herbatę z melisy,mam nadzieję,że nie pijesz alkoholu!
I dzisiaj lub jutro koniecznie wybierz się do lekarza rodzinnego,który jeśli będzie potrzeba skieruje Cie do kardiologa,lub prywatnie udaj sie od razu do kardiologa. Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 16:07:49
nie nie pije alkocholu juz od ponad roku i takze nie pale od ponad roku a palilem 3 lata i przestalem palic i pic dla narzeczonej .. pic duzo nie pilem a palic tez nie paczka starczala mi na dzien nieraz na 2 a nieraz takze sie zdarzalo ze szly 3 paczki .. ale przestalem palic. niewiem czy to ma cos wspolnego z tym. i nic niewiem o takiej chorobie niebylem bardzo dawno jak juz pisalem i boje sie ze moze mi cos powaznego wykryc ;// no i najpierw musze sie zarejestrowac na kuroniowce wtedy pojde .. Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 16:10:03
Musisz iść do lekarza. Ja w ciąży miałam ciśnienie 214/110 i wiem, o czym piszesz. Okropny ból głowy, a łzy same mi leciały. Wszystko jest do wyleczenia, trzeba tylko się odważyć i pójść do lekarza. Moja babcia miała okropne wysokie bicie serca i jej w szpitalu wstrzymali na chwilkę serce, aby złapało dobry rytm, i mimo jej zaawansowanego wieku, wszystko się udało.
Powodzenia Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 16:19:14
no tak trzeba odwagi ktorej ja niemam jak narazie ale bede musial sie wybrac wkoncu ;/ tylko strasznie sie boje ze moze wykryc cos powaznego ;/ tylko mnie az tak glowa nie boli jak w klatce ;/ nieraz to mnie az skreca i rycze z bolu ;/ i niewiem czy zgodzilbym sie na takie wstrzymanie serca .. balbym sie ze nie ruszylo by znow ;/ niewiem dlaczego ;/ Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 16:28:57
To jednak my kobiety mamy dobry wpływ na mężczyzn...,
nie obawiaj się wykrycia "czegoś",te objawy masz ze strony serca,
jeśli jesteś w takiej trudnej sytuacji,to chociaż kup w aptece jakieś srodki wyciszające,uspakajające na serce. Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 16:33:08
Nie bierz tego dosłownie/i do siebie/ co napisała koleżanka,jesteś młody,na pewno taki zabieg Ci nie grozi,
wystarczą dobrze dobrane leki. Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 16:39:11
I jeszcze jedno,nie chcę Cie straszyć ale właśnie jak nie zaczniesz sie leczyć,
w każdej chwili może Cie złapać zawał serca a, że im człowiek młodszy tym przeważnie zawał bardziej rozległy,szanse na przeżycie mizerne...tak ,że zastanów się poważnie... Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 16:40:56
heh no tak macie duzy wplyw a szczegolnie jesli jest sie w stanie oddac zycie za ukochana osobe;p .. tak ale od serca zalezy przeciez wszystko i ciezko mi sie nie obawiac ;/ ciezko tak troche ;/ no dobrze ale i tak bym sie na takie cos nie zgodzil bo roznie to bywa ;/ dziekuje wam za pomoc i te odpowiedzi troche sie juz dowiedzialem ale poczekam tez na wypowiedzi innych osob. Odpowiedz Cytuj
24 sty 2012 - 16:43:16
omg .. ;/ teraz to mnie naprawde zalamalas;/// ;(;(( ehh jednak musze sie wybrac do tego lekarza;// Odpowiedz Cytuj
Pomocnik forum
wieka-58
24 sty 2012 - 17:19:08
Poczekaj cierpliwie na opinie lekarza,

jesli chodzi o zawał to właśnie niebezpieczne jest za wysokie to dolne ciśnienie, bo ,że masz nadciśnienie to chyba zdajesz sobie z tego sprawę, Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
25 sty 2012 - 21:36:19
misieq:
przede wszystkim to z tego co i jak piszesz, opisując swoje objawy, można wywnioskować że masz jakąś nerwicę i bardzo możliwe że to jest jedyna przyczyna Twoich wszystkich dolegliwości (bóle głowy, bóle klatki piersiowej, podwyższone ciśnienie tętnicze, tachykardia)
weź się w garść, idź do lekarza rodzinnego, przebada Cię i będziesz wszystko wiedział
jesteś mężczyzną czy nie?! winking smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.