Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
19 sty 2012 - 10:56:12
Mam takie pytanie ponieważ wyszła mi cytologia IIIgr oraz HTSIL CIn-2, Cin-3
po wynikach wycinków dnia 4.01.2012 wykonano mi elektrokonizację szyjki metodą LEEP-LOOP.
Krwawiłam po zabiegu 2 dni teraz mam tylko upławy żółto-beżowe i nie wiem czy szystko jest w pożądku.
Słyszałam że w ciągu 12-14dni od zabiegu odrywa się strup i występuje krwawienie. U mnie mineło już 14dni i nic . Tylko upławy. Czy wszystko w takim przypadku jest ok ? Czy powinnam zgłosić sie do lekarza.
Przy wypisie lekarza zalecił kontrolę za 7-9 dni od zabiegu w rzeczywistości służba zdrowia działa tak że na taką kontrolę po takim zabiegu mam zapis dopiero na 6.02. Nie wiem czy powinnam zwlekać , trochę się niepokoję czy oby wszystko jest w pożądku i czy nie powinnam zgłosić się gdzieś chociazby prywatnie lub na Izbę przyjęć w szpitalu gdzie miałam wykonywany zabieg?
Proszę o poradę Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
20 sty 2012 - 15:19:07
no właśnie, zalecenia zaleceniami a rzeczywistość ochrony zdrowia rzeczywistością
nie sądzę aby mogło się coś poważniejszego stan po konizacji, jeżeli nie masz możliwości w najbliższym czasie zgłoszenia się do ginekologa to poczekaj do lutego, nie powinno to zaszkodzić, ewentualnie jeżeli jesteś zdeterminowana aby już teraz Cię obejrzał ginekolog to zgłoś się na izbę przyjęć Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.