Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
18 sty 2012 - 14:30:49
mam pytanie do arturo mam 36 lat od jakiegos czasu zauwazam krew na papierze toaletowym,ale niezbyt często dodatkowo czasami swędzi i piecze odbyt natomiast jak się wypróżniam i kału jest sporo to jest on normalny.ale jak jest go mało to jest on ołówkowaty lub taki taśmowaty czy to jest normalne przy hemoroidach.do proktologa mam termin za 2 tygodnie ale już teraz stasznie się denerwuję że to może być rak jelita.oprócz tych objawów nic mnie nie boli.robiłem sobie test apteczny na krew utajoną i wyszedł ujemny.proszę o odpowiedz Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
18 sty 2012 - 23:33:35
nic nie wskazuje na to aby to był rak jelita grubego, jesteś młodym facetem, badanie na krew utajoną jest ujemne, dolegliwości które opisujesz mogą pojawiać się przy żylakach odbytu a nawet czynnościowych zaburzeniach pracy jelit, tak więc myślę że nie ma się czym stresować, ale do proktologa oczywiście się udaj tak jak to jest zaplanowane, zbada Cię i ostatecznie powie Ci co jest przyczyną Twoich dolegliwości Odpowiedz Cytuj
17 lip 2012 - 02:45:07
Przyczyn morze byc pare: u wielu ludzi powstaje zwerzenie kiszki kture jest niegrozne i wtedy stolec jest cienki jak palec. Jerzeli chodzi o raka kiszki to rak ten jest wyleczalny i niejest taki grozny, rak kiszki (colon cancer) polega na tym rze kiszka w kturyms albo w kilku miejscach jest spuchnienta, sa na to urzywane 2 leki w medycynie ale boczne dzialania tych lekuw sa bardzo nieprzyjemne takie jak straszna nadkwasota rzolondka w kturym prrzypadku podaje sie dodatkowo Prolosec.. sa barszo meczonce objawy boczne podczas leczenia.. Zalecam niejesc wogule pieczywa. Odpowiedz Cytuj
17 lip 2012 - 02:56:36
nastepna morzliwosc to morze byc rze masz dzikie mieso wyrosniete kolo jelita kture morze upierac na jelito.. powodujac waskie przejscie. zalecam zabawy oto takim urzadzeniem ale nie na sucho [www.adameve.com] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.