Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
12 lut 2018 - 23:03:23
Specjalizacja: Dermatolog
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Małe czerwone plamki jak od ukłucia igłą niektóre są wieksze ok 2 mm niektóre są prawie niewidoczne a inne mają ciemniejszą barwe. Pojawiają sie od 3,4 lat. Umiejscowione są na całym ciele (rękach nogach brzuchu udach itd). Zazwyczaj przed pojawieniem sie kolejnych plamek swędzi albo nie ma żadnych objawów. Mam łuszczce oraz niedoczynnośc tarczycy ale nie wiem czy ma to cos wspólnego. Morfologie krwi mam robione co kilka miesięcy ostatnie robiłam 6 miesięcy temu i wszystko było w porządku. Stosuje maść na łuszczyce mediderm a także 2 lub 3 lata temu brałam tabletki na tarczyce letrox 50. Nie wiem co to może być.
Odpowiedz Cytuj
12 lut 2018 - 23:09:14
MaĹłe czerwone plamki jak od ukł‚ucia igły niektółre są… wieksze ok 2 mm niektóre sa prawie niewidoczne a inne majÄą ciemniejszÄą barwe. Pojawiają… sie od 3,4 lat. Umiejscowione sÄą na całym ciele (rękach nogach brzuchu udach itd). Zazwyczaj przed pojawieniem sie kolejnych plamek swę™dzi albo nie ma żadnych objawów. Mam ł‚uszczcye oraz niedoczynnoś›c tarczycy ale nie wiem czy ma to cos wspólnego. Morfologie krwi mam robioną co kilka miesię™cy ostatnią miałam robioną 6 miesięcy temu i wszystko był‚o w porzÄądku. Stosuje maść‡ na ł‚uszczyce mediderm a także 2 lub 3 lata temu przyjmowałam tabletki na tarczyce letrox 50. Nie wiem co to może być. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.