Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 lut 2018 - 18:40:13
Witam. Od ok 6 dni towarzyszy mi ból w podbrzuszu, przemijający o słabym nasileniu. Dziś od rana ból był intensywniejszy, później minął. Ok 14 bardzo się nasilił. Czułam przelewanie, klocie w podbrzuszu i w bocznych częściach brzucha w okolicy żeber. Ból promieniował na plecy, po ok 5min pojawiły się dwa stolce (w kilkuminutowym odstępie czasu) pomarańczowe z jakimiś białymi kawałkami. Zrobiło mi się wtedy gorąco i słabo.
Lekki ból w podbrzuszu i okolicy żołądka z burczeniem i przelewaniem utrzymuje się nadal, przy czym czuję się nieco osłabiona. Czy to coś niepokojącego? Jaka może być przyczyna? Zdarzyły mi się 4 razy podobne bóle do tego dzisiejszego, ale znacznie silniejsze i dłuższe, z bilu nie mogłam się ruszać. Podczas jednego takiego ataku straciłam przytomność. Nastąpiły one w przeciągu 3 ostatnich lat.
Dodam, że mam problemy z wzdęciami. Zawsze przedd wypróżnieniem odczuwam ból brzucha oraz lekkie mdłości, wszystko mija po wypróżnieniu. Miewam często zgagę i cofanie treści żołądkowej do przełyku, a nawet jamy ustnej. Ciagle mi się też odbija o byle jakich porach nie związanych z posiłkami oraz w trakcie i po posiłku. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.