Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 sty 2018 - 13:33:35
Specjalizacja: Wenerolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Neuro Borelioza potwierdzona płynem mózgowo-rdzeniowym
w przeszłości przewlekłe bakteryjne zapalenie prostaty spowodowane bakterią E- Coli
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Komplex witamin B. Witaminy A-Z. Olej z czarnuszki Wit C w proszku.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie - komentarz
przewlekłe bakteryjne zapalenie prostaty
Jakie to są dolegliwości:
Bóle barku po stronie prawej, Arytmia serca ,Zmęczenie, strzelające stawy , sztywność karku,pogorszenie słuchu
Porażenie nerwu twarzowego po stronie prawej, opadanie kącika ust niedomykające się oko po stronie prawej
Od jak dawna się pojawiają:
X
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Cały czas
Jakie mają nasilenie?
jak na razie lekkie
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Badania MRT, TK,Badanie moczu, bBadanie krwi morfologia , Badanie krwi w kierunku bakterii, Płyn mózgowo rdzeniowy , USG brzucha, nerek , Rentgen klatki piersiowej
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Badanie w kierunku bakterii (pozytywny Borelioza)
Jakie było dotychczas leczenie?
Ceftriaxon 21 dni komplex witamin z grupy B , Witamina C , masaże , parafina ( fango)
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Antybiotyk Ceftriaxon 2 g raz na dzień (rano dożylnie)
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Od 14 listopada do 5 grudnia pobyt w szpitalu
Poprawa po leczeniu była dopiero pod koniec leczenia Ceftriaxonem
Inne uwagi:
Witam. Mam pytanie.
półtora miesiąca temu zdiagnozowano u mnie Neuroborelioze.W tym celu byłem leczony Antybiotykiem Ceftriaxon 2 g raz na dobę. Poprawa była pod koniec leczenia, Ucieszony pełen sił i witalności z uśmiechem opuściłem szpital z pewnością że od teraz moje życie nabierze rozpędu. Ale chyba się myliłem ponieważ nie dość że mam paraliż nerwu twarzowego który bardzo mozolnie ustępuje to zauważyłem że od paru dni boli mnie ramię po stronie porażonej (prawej) serce jakby arytmia szybko się męczę mam jakieś krosty na barkach po jednej i po drugiej stronie... Czy to nawrót choroby? A może Herx po Boreliozie? Co robić? czym się wspomóc ?
Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.