Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
04 gru 2017 - 02:02:08
Specjalizacja: Ortopeda
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Jakie to są dolegliwości:
Ból lewej kości biodrowej
Od jak dawna się pojawiają:
Trzeci tydzień
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Na początku był to tylko ból górnej części kości biodrowej i okolicy, tak jakby wewnętrznej strony kości.Tak jak by się coś w środku rozciągało i bardzo bolało.Obecnie boli mnie tak jak wcześniej dodatkowo odczuwam ciągnący ból od biodra do kolana i niżej.
Jakie mają nasilenie?
Gdy chodzę, a szczególnie chodzenie po schodach, ból jest bardzo silny.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Przez pierwsze dwa tygodnie jak siedziałam i leżałam w ogóle nie czułam bólu.Teraz w czasie leżenia i siedzenia odczuwam lekki ból tak jak by drętwienie zewnętrznej części lewej nogi.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
2 razy krew, 2 razy mocz, USG wewnętrzne, USG brzucha, RTG brzucha.
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Raz w moczu stwierdzono troszkę krwi.Przebywam w Holandii, tutaj wszystkie badania są w komputerach, nie dają ich do rąk pacjentów bez specjalnego życzenia sad smiley
Jakie było dotychczas leczenie?
Po wyeliminowaniu wszelkich ognisk zapalnych (jajniki, jelita)podejrzenia padły na nerki(może jest w nich jakiś kamyczek ) mam po miesiącu zgłosić się na ponowne badania kontrolne.

Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Nie dostałam żadnych leków, bo i tak mi żadne na te bóle nie pomagają. Czasami na noc biorę Tramadol 50 i Paracetamol 1000. Nagrzewam biodro poduszką grzejącą smiling smiley
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Podejrzewam ,że pomimo tego ,że nie boli mnie konkretnie staw biodrowy, nie chrupie , ani nie strzyka to jednak coś jest z nim nie tak sad smiley Chyba, że....to coś od kolana ? W 2013 roku coś mi pyknęło w lewym kolanie, lekarz zrobił artroskopię, ale stwierdził, że z chrząstką wszystko w porządku i dalej nie szukał. Fizjoterapeuta powiedział mi przy zabiegach, że jemu wygląda na to, że mam naderwane ścięgno, ale lekarz nie chciał o tym słyszeć i powiedział,żebym jeździła dużo na rowerze (tutaj to metoda na wszystko smiling smiley) Kolano mnie pobolewa, ale lekarz wie lepiej smiling smiley
Inne uwagi:
Czy jest coś co mogłabym lekarzowi podpowiedzieć ? Tutaj to w większości wypadków najlepsza metoda. Gdzie może tkwić mój problem? Bardzo proszę o pomoc .
Odpowiedz Cytuj
04 gru 2017 - 02:13:39
Na początku był to tylko ból górnej części kości biodrowej i okolicy, tak jakby wewnętrznej strony kości. Bolało przy wstawaniu z pozycji siedzącej i leżącej i przy chodzeniu.Tak jak by się coś w środku rozciągało i bardzo bolało. W drugim tygodniu odczuwałam już ból w całej lewej stronie brzucha. Poszłam do lekarza padły podejrzenia na jajniki lub jelita ( mam chorobę Krona, ale od 3 lat nie miałam żadnych objawów) Zrobiono mi wewnętrzne USG badania krwi i moczu, nie stwierdzono żadnego stanu zapalnego w organizmie. Podejrzenia padły na nerki(przy opukiwaniu zabolały mnie) przeprowadzono kolejne badania krwi , moczu, RTG i USG jamy brzusznej. W moczu miałam odrobinkę krwi( chyba po tym opukiwaniu)lekarka stwierdziła,że mogę mieć kamyczek i pewnie sam się usunie. Mam zgłosić się za 4 tygodnie na ponowne badania.W tej chwili do poprzednich bóli doszedł jeszcze ból ciągnący od biodra do kolana i niżej. Nawet jak leżę i siedzę to czuję jak by drętwienie zewnętrznej strony nogi , aż od biodra.Bardzo proszę o pomoc. Przebywam w Holandii, a tu lekarzom trzeba troszkę podpowiedzieć w jakim kierunku mają robić badania smiling smiley
Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.