Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 lis 2017 - 19:14:53
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Schizofrenia
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Zolafren
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam. Mam obolałe jelita, odczuwam delikatny ciągły ból całego podbrzusza. Trwa to już ponad miesiąc, mam dziwne uczucie w policzkach i często w języku, nie można nazwać tego drętwieniem ale są tak jakby napięte cały czas w jezyku tez dziwnie. W jamie ustnej mam to już 4 miesiące i jest to ciagle czasami trochę mocniej czasami słabiej, problemy z brzuchem doszły miesiąc temu. Czy może to być ze sobą połączone ? I co mi może dolegać ? Miałem usg brzucha wyszła tylko torbiel 9 cm na jednej nerce nic poza tym. Kolonoskopię mam za 6 dni. Można prosić o jakaś przybliżona diagnozę ? Mam jeszcze czasami takie uczucie jakby zakwasow w podbrzuszu jak bym ćwiczył brzuszki. Taki jakby ból mięśni. Choruje na schizofrenie. Mam 38 lat
Odpowiedz Cytuj
16 lis 2017 - 14:53:38
Witam. Chciałem dodać jeszcze ze mam cały czas gazy najwiecej rano i wieczorem, dużo więcej niż miałem zwykle. Mam tez czasami uczucie jakby takiego ciężkiego brzucha szczególnie po jedzeniu nie jest bardzo wzdety ale uczucie jest jak by był bardzo ociężały. Mam tez czasami biegunkę, bardzo zadko ale miałem z 3 razy podczas miesiąca chorowania na ten brzuch. Stolec jest luźny załatwiam się codziennie jeden raz jest. W badaniu kalu wyszło ze jest w nim dużo śluzu. Badałem się na pasożyty wyszło ze nie mam. Jeżeli chodzi o jamę ustna w buzi nie ma żadnych zmian język jest normalny. Robiłem wymazy na bakterie i grzybice z języka nic nie wyszło. Morfologia wyszła dobrze. Proszę bardzo o odpowiedz co się dzieje z ta jamą ustna (policzki przy żuchwie i język) i z moim podbrzusze. Z góry dziękuje. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.