Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Zarejestrowany: 5 dni temu
Posty: 2 ELZBEC
14 lis 2017 - 09:36:43
Specjalizacja: Neurolog
Płeć: kobieta
Wiek: 52
Czy na coś choruję: tak
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Jakie to są dolegliwości:
Witam
Po 5 latach stosowania leku DEPAKINE CHRONO 300 – 1200 mg dziennie z uwagi na przyrost wagi ciala , 9 dni temu lekarz zamienil mi lek na LAMITRIN 200 mg dziennie.
W 4 dniu wystąpiły:
Nadmierne pobudzenie nerwowe, drażliwość, płaczliwość, bezsenność, stany lekowe koszmarne myśli., brak koncentracji i apetytu, bezsenność

Czy może to być związane z nowym lekiem i mniejsza dawką

Czy można spożywać alkohol ??

Pozdrawiam
Elzbieta

Odpowiedz Cytuj
Zarejestrowany: 5 dni temu
Posty: 2 ELZBEC
14 lis 2017 - 09:36:57
Witam
Po 5 latach stosowania leku DEPAKINE CHRONO 300 Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.