Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 wrz 2017 - 18:39:28
Zmieniające się objawy na przestrzeni 4 tygodni:
1 tydzień
-stan podgorączkowy 37,5C
-samoistny siniak na łydce, ból nogi
-ból obu nóg tak silny, że zmuszający do leżenia
-wybroczynki około 20 sztuk na piersiach, brzuchu, pojędyńcze na kończynach
-przebarwienia białe plamy o nieregularnych kształtach
-małe plamki jak blizny na rękach i nogach
-grzybica jamy ustnej
-napuchnięte krwawiące dziąsła
Zalecenia: Tabletki przeciwbólowo- przeciwzapalne, Nestatyna.
2 tydzień:
-niezmiennie 37,5C
-ból nóg zelżał, pojawił się delikatny ból wszystkich kości lub mięśni ciężko określić.
-siniak z nogi zszedł jednak kość w tym miejscu dalej boli najbardziej
-Grzybica została wyleczona w jej miejscu pojawiła się biała gęsta ślina osadzająca się na języku.
-napuchnięte krwawiące dziąsła w takim samym stanie
Dentysta wysłał mnie do lekarza chorób zakaźnych stwierdzając, że zęby są w dobrym stanie i nie ma na nich kamienia nazębnego.
3 tydzień:
-Bardzo silny ból obojczyków, mostka, żeber nasilający się w nocy
-swędzenie ciała
- temperatura o dziwo spadła do 37C
-więcej dziwnych plam na ciele
-zapalenie ucha
-swędzenie pod pachami ( wtedy miałam wrażenie, że to węzły chłonne, później wyczułam guzka w piersi)
4 tydzień
-Silny ból brzucha
-Coraz silniejszy ból ucha mimo kropelek od laryngologa
-gorączka 38,5C
-kaszel
-kłucie w klatce piersiowej
-katar
-krew z nosa
-dziąsła dalej opuchnięte.
-nowotwór w lewej piersi jak napisał Pan doktor (mi wydaje się, że to torbiel, bo miałam 2 lata temu w tym samym miejscu)
Przez ten czas wykonałam setki badań w morfologi w pierwszych tygodniach wychodziły minimalne odchyły 0,03% do góra 1%. Lekarze widząc takie wyniki mówili, żeby się nie przejmować, w moczu wychodziły czasem jakieś szczawiany wapnia, czasem bilirubina, czasem witamina c, też niby nic poważnego. Jednak gdy powtórzyłam morfologię dzień przed tą największą gorączką wyniki były idealne, wszystko w normach morfologia, rozmaz manualny, mocz, potas, kreatynina, ALT, AST, Bilirubina całkowita. Marker nowotworowy na guza w piersi 21 norma od 0 do 26. Miałam też wykonane badania tarczycy w normie, węzły chłonne sprawdzane przez lekarza na dotyk, niepowiększone, USG jamy brzusznej w normie. Prześwietlenie dolnego odcinka kręgosłupa rozpoznanie zaawansowana skolioza. Jutro mam mieć biopsję szpiku, której bardzo się boję.
Dodam, że jeszcze miesiąc temu robiłam po 20 km na nogach podczas wakacji i nie odczuwałam, żadnych bólów, ważę 60 kg, nigdy w życiu nie chorowałam na grype i nie miałam gorączki dłużej niż 2 dni i wyższej niż 38 stopni. Więc jestem przerażona tą sytuacją. Moje najpoważniejsze choroby to smarkanie przez kilka dni z powodu zatok. Odpowiedz Cytuj
26 wrz 2017 - 18:46:07
No i oczywiście cały czas towarzyszy mi wielkie osłabienie, przez te 4 tygodnie leże cały czas w łóżku i dużo śpię. A dziś mimo tego, że pół dnia przespałam i nigdzie nie chodziłam bolą mnie stawy w kolanach. Zresztą boli mnie całe ciało ale ból stawów się wybija bardziej. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.