Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
10 wrz 2017 - 19:30:47
Specjalizacja: Ginekolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy, lekkie początki dyskopatii
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Euthyrox 25
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Ciągłe mdłości od 25.08 do teraz, wyczulony węch, kłucie w jajniku, bulgotanie w żołądku, brak apetytu, zmęczenie, senność
Od jak dawna się pojawiają:
Od 25.08.
Cykl zaczęłam 9.08, okres trwał 6dni jak zawsze, śrenio intensywny. Okolo 22 powinnam mieć owu i w tyn czasie kochałam się bez zabezpieczenia z narzeczonym. Kilka dni później zaczęłam być nadwrażliwa na zapachy - stwierdziłam że mogło sięudać i będę w ciązy (2 cykl starań, nie nastawiamy się na ciąże), po kilku dniach doszły mdłości, nudności, senność oraz powiększone piersi. Testy ciążowe negatywne. 3-4 września dostałam brązowych plamień z widocznym gęstym kleistym śluzem. Testy dalej negatywne (po 1-2 godzinach pojawia się cieniutka druga kreska, ale wiadomo test już wtedy nie jest ważny)
5 września dostałam okres (28 dzien cyklu, jak w zegarku), trwał 4 dni (o 2-3 dni krócej) Z czego 2 pierwsze dni były bardzo obfite, leciała wręcz żywa krew bez skrzepów (w ciągu dnia zmieniałam 5-7 razy podpaski, normalnie 2-3razy). Kolejne 2 dni znowu brązowe plamienia. Normalnie okres mam kilka dnk dłuższy. Tym razem nie miałam skurczy (zawsze mam) . po skończonym krwawieniu znowu zrobiłam test ciążowy i też negatywny, a nudności, senność, bolesność piersi i wyczulony węch kraz mdłości się utrzymują. Od 2 tygodni ciągle mam też podwyższoną temperature okolo 37,3-37,5. Po krwawieniu zaczął mnie dziwnie kłuć lewy jajnik. Wizytę u ginekologa mam dopiero za tydzień.

Raczej w ciąży nie jestem (kilka testóe raczej się mylić nie może) jednak zaczynam się stresować tymi moimi objawami.
Jakie mają nasilenie?
Mdłości i nudności kilka razy dziennie, bardzo uporczywe, bez wymiotów. Wyczulony węch na różne zapachy - niekoniecznie nieorzyjemne dość intensywne, senność intensywna, czasami zawroty głowy
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Zapach sera oraz słodkości potęguje nadwrażliwość węchu i mdłości.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Morfologia w normie, tsh 1,00 czyli też ok. Testy ciążowe negatywne
Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.