Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
LR
15 lip 2017 - 07:16:14
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Hashimoto, wada serca WPW po ablacji
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Euthyrox 112
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Bole glowy. Bardzo nasilone. Od 3 miesiecy z wymiotami
Od jak dawna się pojawiają:
Bole migrenowe od wielu lat lecz od kilku miesiecy znacznie nasilone
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Mininum raz w miesiacu. Czesto rqz w tygodniu. Bywa ze po kilkudniowym silnym ataku. Nadal czulje bardzo niewielki bol. Od kilku miesięcy bol umiejscawaia sie u gory (czubek) czaszki
Jakie mają nasilenie?
Intensywne. Z silnymi wymiotami
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Nic
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Tylko Tk glowy
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Mialam robione TK mozgu ze wzgledu na nasilajace sie bole glowy. Bole migrenowe mam od lat jednak od 3 miesiecy zmieniły sie one. Bol jest silniejszy dlizszy i umiejscawia sie u góry czaszki. Jest silny . Trwa 3-4 dni. Doszły silne wymioty trwające kilka godzin. Po minionych atakaach czesto mam uczucie takiego minimalnego bolu przez kolejne dni-czuje ze mam glowe. Wynik TK-widoczne drobne, symetryczne zwapnienia w jadrach podkorowych. Poza tym mozgowie prawidlowe-o prawidłowej strukrurze i gęstości. Widoczna asymetria w szerokosci komor bocznych. Trzon komory bocznej prawej-21 mm, lewa -13,6 mm. Uklad komorowy nieprzemieszczony. Komora III do 6.5 mm
Jakie było dotychczas leczenie?
Brak neurolog nie przepisywal lekow jedynie obserwacja cxy bole nie sa reakcja na sposob zywienia
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
Brak
Inne uwagi:
Brak
Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.