Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 cze 2017 - 15:57:02
Witajcie! Jako lekarz zastanawiam się nad rozwinięciem swojej wiedzy z zakresu kontaktu z pacjentem. Pacjent oczekuje empatii i zrozumienia, a tego nie da się ująć w żadne procedury zatem wymaga to dodatkowego doszkolenia . Myślę nad jakimś dobrym szkoleniem tak aby nauczyć się m.in. umiejętności przekazywania własnych odczuć i okazywania współczucia pacjentom.Wiele dobrego piszą o [medicushumanus.pl] jak uważacie , czy warto skorzystać z takich szkoleń? Wyraźcie swoje zdanie jako pacjenci bądź lekarze , jak to widzicie ? Odpowiedz Cytuj
26 cze 2017 - 18:11:53
Każde szkolenia, które rozwijają i umożliwiają zdobycie nowych umiejętności są cenne. Tym bardziej jeśli mówimy o zawodzie medycznym jak lekarz czy terapeuta. Może jeszcze Ciebie zainteresuje oferta szkoleń warszawskiego Centrum CBT, mówię mianowicie o bloku Psychoterapii zaburzeń seksualnych i październikowym szkoleniu z \"Dysfunkcji seksualnych kobiet\" . Ma ono na celu poznanie problematyki seksuologicznej, a także ćwiczenia zbierania wywiadu i stawiania diagnozy oraz planowania terapii. Odpowiedz Cytuj
25 paź 2017 - 11:28:43
Szkolenia dla lekarzy są wręcz obowiązkowe, żeby wiedzieć np. o nowych metodach leczenia, o wykorzystaniu nowych technik w leczeniach czy o nowych lekach. U mnie w okolicy takie szkolenia organizuje GSUSG. Moja endokrynolog mówiła ostatnio, że nie będzie jej dwa dni, bo jedzie właśnie na jakieś szkolenie i nie będzie mogła mnie przyjąć. A ja się cieszę, że chodzę do lekarza, który na bieżąco się dokształca. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.