Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 maj 2017 - 22:04:40
Specjalizacja: Chirurg ogólny
Czy na coś choruję: nie
Czy przyjmuję jakieś leki: nie
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Witam . bolą mnie kończyny dolne głównie dolna część kręgosłupa i stawy biodrowe
Od jak dawna się pojawiają:
od dziecka ale coraz bardziej ból izmęczenie się nasila
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
ból i zmęczenie odczuwam praktycznie całe dnie ,głównie dolna część kręgosłupa i stawy biodrowe
Jakie mają nasilenie?
nasilenie intensywny
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
wysiłek fizyczny nasila ból żadne leki przeciw bólowe bez recepty nie działają
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
rezonans magnetyczny dolnej części kręgosłupa
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Badanie wykonano w dwóch płaszczyznach w czasach T1-T2 zależnych STIR.Na poziomie L4-L5 centralne dokanałowe uwypuklenie krążka mk na całej jego szerokoścci ,Trzony kręgowe i krążki międzykręgowe o prawidłowej wysokośći i sygnale MR.Kanał kręgowy bez stenozy .Stożek rdzenia kręgowego bez zmian ogniskowych . Badanie wykonano 08.05 .2017
Jakie było dotychczas leczenie?
nie przeprowadzano leczemia
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
---------
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
---------
Inne uwagi:
---------
Odpowiedz Cytuj
16 maj 2017 - 22:23:21
Witam, od dziecka odczuwam ból dolnej części kręgosłupa i kończyn dolnych ,głównie stawów biodrowych .Teraz mam 35 lat , w moim odczuciu ból jest coeaz bardziej nasilony.Nie pomagaja żadne leki przeciwbólowe bez recepty.Miałem wykonanego dopplera kończyn dolnych przepływ krwi ok.Ostatnie badanie wykonane to rezonans magnetyczny dolnej części kręgosłupa.opis badania:Badanie wykonano w dwóch płaszczyznach w czasach T1-T2 zależnych STIR.Na poziomie L4-L5 centralne dokanał‚owe uwypuklenie krążka mk na cał‚ej jego szerokości ,Trzony krę™gowe i krąźki międzykrę™gowe o prawidł‚owej wysokości i sygnale MR.Kanał krę™gowy bez stenozy .Stoźek rdzenia krę™gowego bez zmian ogniskowych . Badanie wykonano 08.05 .2017
Bardzo proszę o pomoc jak poradzić sobie z tym bólem, który bardzo utrudnia życie codzienne. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.