Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 kwi 2017 - 00:18:33
Witam,

prawe oko łzawi mi od trzech tygodni. Nie boli i nie daje o sobie znać w żaden inny sposób. Tydzień temu byłem u okulisty, który stwierdził, że drażni je zbuntowana rzęsa - wyrwał ją i poinformował mnie, że powierzchnia oka jest lekko zarysowana ale łzawienie powinno niedługo przejść. Przedziału czasowego nie określił.

Osiem dni po zabiegu oko nadal łzawi tak jak łzawiło, bardzo utrudniając mi życie. Czy to normalne, że poprawa następuje tak powoli czy powinienem się tym martwić? Odpowiedz Cytuj
05 kwi 2017 - 17:09:33
przyczyną okazał się zatkany kanalik łzowy po infekcji Odpowiedz Cytuj
25 wrz 2017 - 11:14:16
Zamów sobie krople na Soczewki.net, najlepiej takie co likwidują zapalenia oraz czyszczą oko. Mi takie pomogły i nawet nie musiałem iść do okulisty. Odpowiedz Cytuj
19 paź 2017 - 09:37:00
Musisz iść do optyka - [www.oftal-koralewscy.pl] zobacz sobie i spróbuj rozwiązać ten problem jakieś okulary może chociaż z antyrefleksami ? bo na to nie jest naturalne. Odpowiedz Cytuj
19 paź 2017 - 11:28:58
Przeczyść lepiej to oko, przemyj je jakimiś dobrymi kroplami. Fajne do tego są te od Klarin. Na pewno załagodzą stan zapalny smiling smiley Odpowiedz Cytuj
20 paź 2017 - 17:26:04
Dla mnie rewelacja, pomogło, dzięki !

more… Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.