Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
17 gru 2011 - 03:47:40
Od 3 miesięcy nie mam okresu a do tej pory miesiączkowałam bardzo regularnie,Ostatni okres miałam 16 października,testy ciążowe negatywne, poszłam do lekarza: okazało się ze mam grube endometrium i ze powinnam dostać niebawem okres, jednak przepisała mi orgamentril na 5 dni,minął już tydzień od zakończenia i nadal nic...co mam zrobić. ciążę lekarka wykluczyła jednoznacznie....jedyne co mi przychodzi do głowy to kolejna wizyta Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
17 gru 2011 - 15:13:03
w jakim jesteś wieku>
chorujesz na coś? stosujesz jeszcze jakieś leki?
czy nie odchudzasz się przypadkiem?
nie jesteś ostatnio przemęczona, przepracowana?
sypiasz regularnie? nie miałaś jakiejś infekcji?
może masz ostatnio bardziej stresujący okres w życiu?
jeżeli miesiączka się nie pojawia to na pewno trzeba wrócić do lekarza, wykonać odpowiednie badania, między innymi na zaburzenia czynności tarczycy i podwyższony poziom prolaktyny Odpowiedz Cytuj
17 gru 2011 - 15:20:12
mam 32 lata na nic nie choruję nie biorę leków, stres wykluczam, 9 miesięcy temu zostałam mamą, po porodzie miałam regularne m.ki, rodziłam przez cc,u lek dowiedziałam sie o niepeknietym pęcherzyku Odpowiedz Cytuj
26 gru 2011 - 16:50:08
już się wyjaśniło : dostałam okres ale nie jest to do końca(chyba) tak jak być powinno, powinnam mieć obfity okres(z racji mocno pogrubionego endometrium) a ja mam skąpe z bólami jajników i od czasu do czasu ciemnym,i skrzepami....powinnam pójść skontrolować to? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
26 gru 2011 - 22:05:26
chyba tak byłoby najlepiej, udać się do ginekologa i skontrolować czy wszystko jest w porządku
bo rozumiem że ten okres jest inny niż wcześniej, nie tylko bardziej skąpy, ale również wcześniej nie było takich bólów w okolicy jajników, nie było również skrzepów? Odpowiedz Cytuj
27 gru 2011 - 00:43:32
wcześniej miałam zupełnie bezbolesne i bez tych rewelacji o których pisałam, tak czy owak rozsądnie byłoby pójść na kontrolę-chciałam jedynie upewnić się w słuszności mojej decyzji. Dziękuję za odpowiedź. Odpowiedz Cytuj
04 sty 2012 - 22:37:06
i znowu problem...dostałam miesiączkę 23. grudnia,dość skąpą, po niej poszłam do gin gdzie usg okazało się że jest ok, dziś 04.I. znów mam krwawienie czy to w porządku????? Odpowiedz Cytuj
14 paź 2015 - 21:01:30
Witam. Dzisiaj byłam u ginekologa, ponieważ od 2 tygodni nie mam okresu. Zrobił mi usg duże endometrium 22 bardzo się tym martwię. Dostałam duphaston. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.