Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 gru 2011 - 17:14:44
Witam wszystkich forumowiczów stwierdzono u mnie jelito drażliwe poniewaz badania takie jak konoloskopia, gastroskopia, posiewy kał€ na grzyby , pasożyty, lembie , wymaz z gardłą na grzyby i ogólny nic nie wykazały brałem różne leki na ZJD i nic nie pomogło teraz odstawiłem pieczywo i mam biegunki zółte , cuchnące gazy, bóle z lewej strony na wysokości miednicy, nie przyjemny zapach z ust, oddczucie jak bym miał góle w gardle wiecznie mi sie poca ręce i nogi a jednocześnie mi zimno. Non stop biegam po lekarzach i tylko IBS jek by inne choroby nie istniały wydaje mi się że cos we mnie siedzi i mnie zrzera od środka tylko jak to wykryc . Mam nadzieje że ktoś cos podpowie co dalej mam robić pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
17 gru 2011 - 12:48:18
a w jakim jesteś wieku?
czy jesteś ogólnie osobą łatwo stresującą się? łatwo się denerwujesz? przejmujesz nadmiernie się własnym zdrowiem czy innymi rzeczami?
masz jakieś bóle brzucha? jeżeli tak to w której jego części? jaki charakter one mają?
czy masz tak, że wtedy kiedy pojawiają się te bóle brzucha dołączają się również przelewania i częściej się wypróżniasz?
czy wypróżnienia są wtedy luźniejsze?
czy po oddaniu stolca w takich sytuacjach bóle mijają? Odpowiedz Cytuj
22 gru 2011 - 13:47:24
dziękuje że ktos odpisał a więc mam 26 lat od kiedy zaczeły sie problemy z jelitami jestem nerwusem strasznym , bóle mam w lewym boku na wysokości miednicy i różnego rodzaju kucia przeważnie na wysokości pepka z lewej i prawej strony a także pod mostkiem z lewej strony , oprócz tego mam pieczenie podczas oddawania moczu i bóle pecherza moczowego. Dodam że moja była dziewczyna miałą infekcje narządów płciowych i od tego czasu sie wszystko zaczeło także przypuszczam że i ja sie zaraziłem od niej poniewaz na początku moałem czerwone chrosty i straszny śiąd penisa ale dała mi jakąs maśc dziewczyna i zeszły chrostki i świąd ustapił z pwnisa. Czy jest możliwość żę ta infekcja poszłą mi na jelita ?Dodam jeszcze że dziewczyna miałą dziecko w wieku przedszkolaka a może od niego się czyms zaraziłem juz sam nie wiem co robic . Byłem u lekarza i i kazał mi przestać jeśc pieczywo i przestałem ale jak zjadłem potem troszke chleba to miałem straszne biegunki i lekarzpowiedział że choroba postępuje ale nie podjął leczenia bo nie wiem co to jest bo posiewy kał€ wyszły ok także mi zalecił kuracje na pasożyty jakimis srodkami ziołowymi bo powiedział że w badaniu pasożyty mogły nie wyjść ale moge je mieć w sobie i jeszcze powiedział że to napewno nie z nerwów .Prosze o rade co dalej mam robic pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
22 gru 2011 - 16:10:30
z tego co i w jaki sposób piszesz odnoszę wrażenie że faktycznie jesteś strasznym nerwusem, na pewno przejmujesz się bardziej niż powinieneś swoimi dolegliwościami
nie słyszałem nigdy o tym aby takie infekcje od partnerki mogły się szerzyć na jelita, to jest praktycznie niemożliwe
czy jakiekolwiek badania miałeś robione, bo ja bym Ci zrobił podstawowe a mianowicie morfologia krwi, OB, TSH, badanie moczu, amylaza, AspAT, AlAT
jeżeli w tych badaniach i w badaniach kału (ewentualnie jeszcze USG brzucha) nic nie wyjdzie to nie ma się czym przejmować
czasami przy nieustępujących biegunkach można jeszcze wykonać kolonoskopię, ale to faktycznie powinny być biegunki a nie luźne stolce Odpowiedz Cytuj
23 gru 2011 - 11:26:58
konoloskopie miałem jakies 8 misięcy temu i nic nie wyszło gastroskopia też nic nie wykazała.Terza mam diete bez pieczywa i biegunki ustały.Dlaczego w takim razie mam biały nalot na języku i pieczenie podczas oddawania moczu , jest mi często zimno mam zimne ręce a jednocześnie spocone ,świąd odbytu , wydaje mi sie że magę miec jakies paskudztwa w sobie powtórze posiewy kału i zrobie posiew moczu . po przeczytaniu paru forum to moje objawy wskazują na pasożyty bądz candide jeżeli badania nic nie wykaża to może jakies leki na uspokojenie mam w domu taki lek o nazwie Sympramol od lekarza co o nim sądziecie? Odpowiedz Cytuj
23 gru 2011 - 11:30:21
dodam jeszcze że miałem badania krwi i wszystko w normie i badanie moczu tez ok ale to było jakies kilka misięcy temu Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.