Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
31 sty 2017 - 19:57:50
Moje dziecko nie chce jeść mleka. Ma 7 miesięcy. Co robić? Odpowiedz Cytuj
31 sty 2017 - 20:38:43
Też mam w domu niejadka i nieraz się zastanawiam, co zrobić gdy dziecko nie chce jeść tego, co mu przygotuję. Ma czasem takie dni, że żadne potrawy mu nie pasują, ale zazwyczaj po prosty grymasi, bo wolałby co innego niż akurat jest. Jeśli Twój maluch nie chce mleka, to może wypróbuj inne produkty, może jakieś deserki. Znalazłam taką podpowiedź dla Ciebie [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] W wieku 7 miesięcy to dziecko na szczęście może już inne posiłki jeść niż tylko mleko. Może mu się po prostu chwilowo przejadło. Odpowiedz Cytuj
31 sty 2017 - 20:50:26
Spróbuj dawać mu inne rzeczy może. Odpowiedz Cytuj
17 mar 2017 - 14:26:56
Może nie lubi tego co mu dajesz, coś innego z nowymi zapachami może ? Dzieci lubią jak coś fajnie wygląda, a jak nie wygląda, to nie chcą tego jeść. Odpowiedz Cytuj
21 sie 2017 - 22:48:24
na pewno musisz mu już zacząć urozmaicać dietę jeśli dotąd tego nie zrobiłaś,poza tym może trzeba mu zmienić mleko? poradź się pediatry, bo lepiej nie robić tego na własną ręke. Radziałabym Ci też poszukać info w necie, jak zwiększyć naturalnie łaknienie u niejadka, ja często korzystam z porad zamieszczanych na [www.tatento.pl] ,jest tam duzo różnych wątków, podzielone są na kategorie wiekowe,więc strona jest bardzo czytelna, łątwo się szuka to czego chce sie znalesc. Odpowiedz Cytuj
03 lis 2017 - 14:54:18
Ciekawa forma podania + jakieś kolorowe dodatki napewno pomogą. Odpowiedz Cytuj
06 lis 2017 - 15:58:29
zabawa z jedzeniem w postaci samolocika, autka, pociągu, statku to powinno podziałać na wyobraźnię dziecka i powinien zacząć się interesować jedzeniem. Odpowiedz Cytuj
11 lis 2017 - 16:55:42
Ja jestem zdania że jak dziecko nie chce jeść to nie ma co go do tego zmuszać. Jak będzie głody samo upomni się o jedzenie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.