Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 sty 2017 - 21:49:33
Moja żona niedługo będzie rodzić i chciałem się dowiedzieć o jakieś szczegóły dotyczące karmienia piersią. Chodzi na przykład o to, czy wtedy należy stosować jakąś specjalną dietę, czy można współżyć i czy to prawda, że podczas karmienia piersią kobieta chudnie? Odpowiedz Cytuj
02 sty 2017 - 21:51:06
Myślę, że seks i jednoczesne karmienie dziecka może być pewną trudnością grinning smiley Odpowiedz Cytuj
02 sty 2017 - 21:52:24
O ile mi wiadomo, nie ma żadnych przeciwwskazań co do seksu podczas karmienia piersią (no może nie w tym samym momencie) i w ogóle zaskakujące pytanie. Chudnięcie moim zdaniem zależne jest od tego, co i ile się je, a nie od tego, czy się karmi piersią czy butelką, czy w ogóle. a co do diety, to jadłospis matki karmiącej piersią różni się trochę od zwykłego, bo trzeba wyeliminować niektóre produkty i dbać o zapewnienie pewnych składników. Szczegóły możesz poczytać w necie, np. [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] Dobry z Ciebie mąż, że tak się interesujesz. Odpowiedz Cytuj
14 cze 2017 - 20:54:03
Odpowiednia dieta jest konieczna przy karmieniu piersią- wiem to po sobie. Ważne jest też, żeby dostarczać organizmowi jak najwięcej witamin. Ja teraz planuję zakup Ja myślę, że przy braku czasu warto po prostu zrobić sobie koktajl lub sok naturalny, żeby dostarczyć organizmowi potrzebnych witamin. Sama teraz planuję zakupić wolnoobrotową wyciskarkę do soków marki Muke klasy premium. Słyszałam, że to świetna firma która umożliwia tworzenie napojów w pełni zwitaminizowanych i wartościowych, nie są one utlenianie jak to bywa w przypadku sokowirówek. Dodatkowo jest łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.