Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
11 paź 2016 - 17:18:31
Dzień dobry,
zapraszamy na świeżo otwarty portal z bazą dietetyków a także wskazówkami żywieniowymi [szukamdietetyka.pl]
Odszukasz na naszym portalu dietetyka z Twojego miasteczka, który wspomoże Tobie przygotować właściwy spis posiłków na każdy dzień tygodnia z rozpisaniem godzin w których będziesz jeść pożywienie i informacje na temat dziennego prawidłowego odżywiania. Odpowiedz Cytuj
22 gru 2017 - 14:21:19
Dobry dietetyk może pomóc w trudnej walce o piękną i zdrową sylwetkę smiling smiley Sama przez to przechodziłam to wiem, co piszę. Długo szukałam odpowiedniego dietetyka, w końcu w Łodzi udało mi się znaleźć doświadczoną osobę, która faktycznie chce, żeby zmotywować mnie i moje ciało do działania, a nie tylko wciskać suplementy czy jakieś super spalacze tłuszczu. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że dobrze trafiłam. Dobre jest to, że istnieje możliwość konsultacji u kilku osób z tej specjalizacji - [melissamed.pl] - ja właśnie tak zrobiłam i to było chyba najlepsze posunięcie. Teraz nie mam obaw, żeby iść do tego lekarza, nawet jak nie wszystko idzie po mojej myśli i efekty są nieco mniejsze niż wcześniej zakładałam. Jednak pozytywne podejście do pacjenta jest w takim przypadku bardzo ważne! Ja właśnie to bardzo cenię u każdego lekarza Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.