Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 wrz 2016 - 19:14:50
Ma ktoś z was cukrzycę ciążową? U mnie okazało się, że właśnie ją mam. Jestem tym trochę przerażona. Chciałabym się podzielić z kimś doświadczeniami. Odpowiedz Cytuj
26 wrz 2016 - 19:59:11
Spokojnie, nie martw się tak bardzo. We współczesnym świecie cukrzyca ciążowa zdarza się stosunkowo często. Na szczęście pod opieką lekarza i przy zastosowaniu się do zaleceń, przede wszystkim związanych z dietą, wszystko może być w porządku. Znam dwie dziewczyny, które miały cukrzycę ciążową i urodziły zdrowe córeczki. A jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, to poczytaj sobie ten artykuł [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] Odpowiedz Cytuj
29 wrz 2016 - 19:55:15
Warto wiedzieć, że cukrzyca ciążowa, chociaż jest chorobą przykrą i nawet wymaga przyjmowania insuliny, nie jest tak rozwojowa jak inne rodzaje cukrzycy. Jej najlepsza cechą, jeśli można tak powiedzieć, jest to, że po rozwiązaniu ciąży mija i ani dziecko, ani mama nie są cukrzykami. Oczywiście, powstaje ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II w kolejnych latach, ale można je zmniejszyć poprzez zdrową dietę i systematyczny ruch. Odpowiedz Cytuj
28 mar 2017 - 12:43:21
Dokładnie smiling smiley W pełni się zgadzam z powyższymi wypowiedziami dotyczącymi cukrzycy. A jak chcesz sobie więcej o niej przeczytać dla uspokojenia się to polecam tutaj [wylecz.to] Odpowiedz Cytuj
29 mar 2017 - 12:19:19
Nie ma się czym martwić, po rozwiązaniu cukrzyca sama minie. Nie ma przy tym żadnego zagrożenia ani dla Ciebie, ani dla dziecka. smiling smiley Jakbyś chciała kiedyś określić swoje ryzyko zachorowania na cukrzycę typu drugiego, polecam zrobienie dokładnych badań genetycznych, np. poprzez tą stronę: [zdrowegeny.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.