Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 wrz 2016 - 19:14:50
Ma ktoś z was cukrzycę ciążową? U mnie okazało się, że właśnie ją mam. Jestem tym trochę przerażona. Chciałabym się podzielić z kimś doświadczeniami. Odpowiedz Cytuj
26 wrz 2016 - 19:59:11
Spokojnie, nie martw się tak bardzo. We współczesnym świecie cukrzyca ciążowa zdarza się stosunkowo często. Na szczęście pod opieką lekarza i przy zastosowaniu się do zaleceń, przede wszystkim związanych z dietą, wszystko może być w porządku. Znam dwie dziewczyny, które miały cukrzycę ciążową i urodziły zdrowe córeczki. A jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, to poczytaj sobie ten artykuł [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] Odpowiedz Cytuj
29 wrz 2016 - 19:55:15
Warto wiedzieć, że cukrzyca ciążowa, chociaż jest chorobą przykrą i nawet wymaga przyjmowania insuliny, nie jest tak rozwojowa jak inne rodzaje cukrzycy. Jej najlepsza cechą, jeśli można tak powiedzieć, jest to, że po rozwiązaniu ciąży mija i ani dziecko, ani mama nie są cukrzykami. Oczywiście, powstaje ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II w kolejnych latach, ale można je zmniejszyć poprzez zdrową dietę i systematyczny ruch. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.