Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 sie 2016 - 13:39:43
Od 3 dni mam takie trochę dziwne jak dla mnie objawy. Nie czuję się przeziębiona, ale dokucza mi napadowy suchy kaszel. Do tego mam wrażenie jakby coś siedziało mi na krtani czy na gardle i tak odchrząkuję ciągle, mam jakby taką chrypkę. Co to może być waszym zdaniem? Odpowiedz Cytuj
27 wrz 2016 - 11:57:11
To może po prostu trzeba się przejść do lekarza, a nie pisać na forum? Odpowiedz Cytuj
25 paź 2016 - 11:55:44
Może masz za suche powietrze w domu, spróbuj też pić więcej wody, nawilżaj się od środka, czasami nie trzeba być przeziębionym żeby mieć taki kaszel. Nie piszesz czy palisz bo to może być kaszel palacza. Zobacz jeszcze może tu, może coś ci doradzą [sanitera.pl] Odpowiedz Cytuj
13 mar 2017 - 13:49:04
Ciekawe domowe sposoby na chrypę i kaszel są opisane tutaj [aptekazdrowia.pl] smiling smiley Odpowiedz Cytuj
23 mar 2017 - 17:49:50
Najlepszy sposób to postawić bańki, dużo pić i przyjmować witaminę C w dużej ilości. Nie ma co faszerować się antybiotykami.

O mnie Odpowiedz Cytuj
25 mar 2017 - 22:18:23
Do lekarza idź .. bez sensu Odpowiedz Cytuj
28 mar 2017 - 11:28:10
polecam balsam szostakowskiego winking smiley Odpowiedz Cytuj
26 kwi 2017 - 15:53:06
A wiesz, że do niedawna miałam podobny problem? W sensie ciągle kaszlałam, nawet po wyleczeniu się z kataru, zatok też udało mi się odetkać więc żadna wydzielina w gardle mi nie podrażniała jego ścianek. Nie wiedziałam, o co chodzi, a że miałam już za sobą przygodę z krztuścem, postanowiłam szukać pomocy. Co prawda laryngolog mi potwierdził, że to nie zatoki, ale z kolei internistka z poradni [melissamed.pl] w Łodzi stwierdziła, że to wina przekrwionego gardła oraz skurczu oskrzeli więc przepisała mi lek rozszerzający naczynka. Teraz śpię przez całą noc bez ataków kaszlu. Także Tobie też radziłabym udać się natychmiast po pomoc do lekarza, a nie męczyć się z tym miesiącami. Odpowiedz Cytuj
01 maj 2017 - 07:31:22
No polecam udać się do lekarza, bo nie ma co zastanawiać co Ci dolega tylko to sprawdzić.
_____
transport szwecja Odpowiedz Cytuj
09 maj 2017 - 22:54:36
Może nadwyrężyłeś gardło? Albo się konkretnie przeziębiłeś? Z takimi rzeczami najlepiej od razu iść do lekarza smiling smiley Odpowiedz Cytuj
10 maj 2017 - 16:34:47
Masz do wyboru kilka sposobów \"domowych\", ale najlepiej udać się do lekarza...:
[farmacjaonline.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.