Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
09 sie 2016 - 11:48:29
ostatnio trochę poczytałem o haluksach: [www.halluxmed.pl] I tak się zastanawiam czy jest możliwość nabycia takiej choroby, tzn. jeżeli ma się jakieś uwarunkowania genetyczne do tego?
Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
11 sie 2016 - 10:00:23
Pewnie, że to możliwe. Wystarczy chodzić w nieodpowiednich butach przez dłuższy czas i zapewnione! Jak chcesz sprawdzić, to polecam buty bhp z metalowymi czubkami. Idealne dla rozwoju halluksów Odpowiedz Cytuj
30 lip 2017 - 20:35:45
Teraz ta choroba to nie taki problem. Prawie każdy podolog warszawa potrafi sobie z nią poradzić lub w jakimś stopniu zniwelować. Nie ma się czego obawiać winking smiley Odpowiedz Cytuj
22 sie 2017 - 09:01:06
Wystarczą dobre buty zdrowotne dobrane pod okiem odpowiedniego lekarza. Też miałem kiedyś taki problem, po za małym zabiegiem wystarczyło że nosiłem odpowiednie obuwie winking smiley Odpowiedz Cytuj
28 sie 2017 - 23:34:21
gdzie w Warszawie można takie buty dostać? Odpowiedz Cytuj
08 gru 2017 - 20:01:51
Ja chyba dostałam haluksy po mamie, bo ona też mała. Żeby mi nie robiły się większe stosuję aparat bunito duo smiling smiley Odpowiedz Cytuj
24 gru 2017 - 00:27:13
Jeżeli odpowiednio dba się o stopy i nosi się dobre obuwie to haluksy raczej nie powstaną. Poza tym jak wspomniano wyżej można to leczyć, podolodzy zajmują się wszelkimi dolegliwościami stóp, w tym także haluksów. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.