Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
10 gru 2011 - 18:20:16
Witam serdecznie

Od pewnego czasu odczuwam bardzo silny ból ucha . Występuje on w nocy. Najczęściej jednak zaraz po obudzeniu. Nie zauważyłam, żeby działo się przy tym coś więcej, oprócz tego że zawsze kiedy mam jakąś infekcje to zaczyna boleć też w trakcie dnia. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 gru 2011 - 22:31:24
w jakim jesteś wieku?
od jak dawna masz te bóle uszu?
czy to są bóle małżowiny usznej, skrawka usznego, czy może ból pojawia się w przewodzie słuchowym? czy przy ucisku palcem w którymś miejscu ból się nasila?
czy czujesz jakieś rozpieranie w uchu? szumy? gorsze słyszenie? Odpowiedz Cytuj
11 gru 2011 - 15:07:10
Mam 18 lat. Ból występuje od dłuższego czasu który trudno jest mi określić, ponieważ na początku bagatelizowałam to, myślę jednak że może to trwać od kilku miesięcy. (Chciałabym zaznaczyć że nie dzieje się to każdej nocy). Boli mnie małżowina uszna i tak jakby za nią, a przy nacisku ból się nasila. Czuje jakby to były mocne ukłucia i rozpieranie. Zauważyłam też że kiedy budzę się z tym bólem to głowę mam tak ułożoną, że przyciskam tym uchem do poduszki, kiedy zmieniam stronę boli jeszcze jakiś czas, ale później ustępuje (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale wolałam napisać). Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
12 gru 2011 - 22:30:31
myślę że to może być zapalenie ucha, najlepiej pokazać się z tym problemem lekarzowi rodzinnemu albo laryngologowi, lekarz zbada Cię, obejrzy przede wszystkim uszy przez specjalny wziernik i jeżeli to się potwierdzi to przepisze odpowiednie leki Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.