Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 lut 2016 - 14:44:46
Witam

Od miesiąca miewam dokuczliwe zaparcia. Równolegle z nimi pojawił się ból kości ogonowej, nasilający się głównie podczas siedzenia.
Podczas próby oddania stolca odczuwam \"opór\" w jej okolicy. Sam stolec jest zdeformowany, taśmowaty. Często występuje również pulsujący ból z lewej strony brzucha.

Dodam, że z uwagi na pracę prowadzę siedzący tryb życia. Czy to może być przyczyną? Nie mam problemów z otyłością. Odpowiedz Cytuj
29 lut 2016 - 12:44:13
oczywiście pozycja siedząca nie sprzyja wypróżnaniu się, spróbuj może jakieś herbatki przeczyszczającej Odpowiedz Cytuj
02 mar 2016 - 13:19:27
równie dobrze może to być coś bardziej poważniejszego, mój znajomy też myślał, że ma od seidzenia ból kości... Odpowiedz Cytuj
23 lip 2016 - 21:21:35
Jeśli chodzi o ból kości ogonowej, to wiele Ci nie pomogę, ale też mi się to zdarzyło, kiedy musiałam długi czas pracować w pozycji siedzącej. No ale to było takie długie siedzenie bez przerw, a nie po 8 godzin dziennie. Każdy organizm inny. A czy to ma związek z zaparciami to nie mam pojęcia. siedzenie na pewno nie sprzyja. Możesz sobie poczytać o faktach dotyczących zaparć. Tu masz wszystko w pigułce [www.stopzaparciom.pl] Odpowiedz Cytuj
03 mar 2017 - 16:00:30
Przyczyną może być siedzący tryb życia. Musisz koniecznie zniwelować te zaparcia, polecam spróbować w tym celu robić roztwory z dicopegu 10g. To ważne, bo nieleczone zaparcia prowadzą również do powstania hemoroidów Odpowiedz Cytuj
06 mar 2017 - 16:19:15
Żeby wyleczyć zaparcia potrzebna jest zmiana sposobu odżywiania,a przynajmniej w moim przypadku to pomogło smiling smiley Polecam doczytać [wylecz.to] Odpowiedz Cytuj
08 kwi 2017 - 13:26:54
tez miałam taki problem a to głownie spowodowane było siedzacym trybem zycia i podjadaniem,pomogl mi dicopeg 10g i przede wszystkim zmieniłam nastawienie i podejscie do swojego zycia bardzo wystraszyłam sie hemoroidów,na szczescie wszystkie dolegliwosci ustepiły-Tobie tez tego zycze,pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
21 kwi 2017 - 20:23:04
Witam.

Od roku mam straszne bole kosci ogonowej ...we wrzesniu bylam u proktologa i ortopedy i nic nie stwierdzono.W styczniu znalazlam innego ortopede i przy prawidlowym znalezieniu miejsca bolu stwierdzil podraznienie kosci ogonowej.Lekarka powiedziala ,ze w sumie na ta przypadlosc nic nie ma...dostalam poduszke dmuchana na ktorej mam siedziec i skierowanie na cwicznie( po ciazy,wzmacniajace kosc ogonowa po porodzie) Mamy kwiecien nic nie pomaga,bol jest jeszcze gorszy przechodzi czasem przez lewy posladek,nie moge na rowerze jezdzic nie moge siedziec na lawce...nic...strasznie jest to uciazliwe.Dodam,ze mialam dwa razy robiona Kolonoskopie i wszystko jest wporzadku prucz stluszczenia watroby.Mialam rownierz robione MRT,USG wszystkich organow watroby,sledziony,zaladka,trzustki itd.wszytsko jest ok.Mam stwierdzone od 4 lat jelito wrazliwe. Odpowiedz Cytuj
01 maj 2017 - 13:08:32
Też mam tak czasami, nie wiem jak z tego się wyleczyć.

[kredytowaniefirm.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.