Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
16 gru 2015 - 18:17:22
Czy to prawda, że dieta na sokach odchudza?
Nie do końca to sobie wyobrażam - pić wyłącznie soki?
To chyba nie jest zdrowe? Odpowiedz Cytuj
18 gru 2015 - 10:02:04
Nie no, coś Ty, ja nie sądzę, żeby w diecie sokowej chodziło o to, żeby nic poza sokami nie jeśc, bo to nawet nie byłoby normalne i mogło szkodzić, ale same soki podawane w formie max naturalnej i bez konserwantów, ot chociażby z takich własnoręcznie wyciskanych, czy przy użyciu odpowiednich wyciskarek ( [www.cookstore.pl] ) na pewno będą zdrowsze, i lepiej będą pobudzać przemianę materii niż takie kartonowe ze sklepów, w których nie wiadomo co tam jest.
Ale na bank nie chodzi o to, żebyś wyłącznie piła soki! Odpowiedz Cytuj
23 gru 2015 - 10:22:40
Pod żadnym pozorem nie należy stosować diet na własną rękę. Dietę dopasowuje dietetyk odpowiednio pod daną osobę. Oczywiście, dieta źle dobrana nie będzie pomagała z zrzuceniu zbędnych kilogramów, a powodowała odwrotne rezultaty. Zapraszamy na stronę, w celu znalezienia dietetyka w Twoim regionie [znajdzlekarza.pl] Odpowiedz Cytuj
28 sie 2016 - 12:46:33
Oj bez przesady. Żeby wprowadzić jakąś dietę, nie trzeba od razu lecieć do dietetyka. Ja robię od czasu do czasu taki 6-tygodniowy post warzywny i nic mi nie jest. Wręcz przeciwnie, czuję się lepiej i pozbyłem się wielu dolegliwości, z którymi ani dietetycy ani lekarze nie mogli sobie dać rady. Ważne jest tylko stosowanie kilku prostych zasad i robienie przerw pomiędzy postami. Warto też wtedy wspomóc się suplementami. Mi czasem brakuje jakiegoś pierwiastka albo witaminy E lub B12. Założę się, że wiele osób odżywiających się tradycyjnie ma jeszcze większe braki, ale tego po prostu nikt nie bada. Odpowiedz Cytuj
27 gru 2016 - 13:25:56
dieta na sokach odchudza nie dlatego, że to są soki same w sobie, a wiąże się to ze znacznie zmniejszoną podażą kalorii - co skutkuje znaczną utratą wagi. niestety, tak szybko jak uda nam się schudnąć, tak szybko powrócimy do starej wagi.najlepiej jeśli skupimy się na zdrowej i zbilansowanej diecie. chyba, że mamy jakieś schorzenia, które wymagają większej uwagi i skurupulatności, jak np. hashimoto, czy celiakia. wteedy pomoc dietetyka jest bardzo wskazana. Odpowiedz Cytuj
23 sty 2017 - 20:06:24
Same soki to trochę mało, przydałaby się jeszcze odpowiednia dieta, sprawdzony suplement diety no i dużo ruchu typu bieganie, jazda rowerem.
Łącząc te wszystkie elementy na efekty długo nie trzeba czekać.

Dobry sposób jak schudnąć skutecznie. Odpowiedz Cytuj
08 kwi 2017 - 13:46:17
same soki to za mało,żeby normalnie funkcjonować a juz z tymi sklepowymi trzeba szczególnie uważać. tak czy siak pamiętajcie - soki sa zdrowe, ale z umiarem-jak wszystko w życiu.Koleżanka kiedyś mocno przesadzała z piciem ich i w końcu doigrała się bolących zaparć. Musiała pić dicopeg 10g, bo bez tego nie była w stanie funkcjonować. Teraz zmniejszyła nieco dawkę i pije też dużo wody Odpowiedz Cytuj
04 maj 2017 - 22:29:40
Nie, to chyba nie chodzi o to żeby pić jedynie soki. Ja bym umarła z głodu jedynie pijąc. Chcoiaż z drugiej strony jak by np. żywić się jedynie koktajlami, takimi papkami zblendowanymi, z owoców, warzyw i np. kurczaka to na pewno by się chudło, nie? Muszę jeszcze o tym poczytać smiling smiley Odpowiedz Cytuj
01 cze 2017 - 01:00:59
Soki to jedno a efekt to drugie, zdecydowanie niektóre z soków pozwalają schudnąć między innymi soki z brzozy, jednak dużo skuteczniejszym sposobem jest kuracja oczyszczająca z liściem oliwnym <a href=\"[enaturablog.pl]\">[enaturablog.pl]; połączona z intensywnym bieganiem daje naprawdę bardzo dobry efekt smiling smiley Odpowiedz Cytuj
14 cze 2017 - 22:54:14
Zdrowa i skuteczna dieta, niepowodująca efektu jojo nie może być oparta wyłącznie na sokach. Musi być urozmaicona. Soki i koktajle mogą stanowić dopełnienie całodziennego jadłospisu. Odchudzanie jest procesem opartym na zasadach zdrowego odżywiania, o którym możesz przeczytać tutaj [hb-dieta.pl] na pewno znajdziesz informacje, które potrzebujesz. Odpowiedz Cytuj
13 lip 2017 - 11:16:58
Na samych sokach daleko nie zajdziesz - są one dobre, ale organizm potrzebujesz też innych składników odżywczych, które nie są zawarte w sokach... Poza tym - będzie Cię dręczyć poczucie głodu, bo płyny szybką wyjdą z organizmu, a brzuch będzie sprawiał wrażenie ciągle pustego. Soki można traktować jako dodatek, ale opieranie wyłącznie na nich całej diety jest nietrafione... Odpowiedz Cytuj
18 lip 2017 - 12:34:58
wydaje mi się, że taka mało urozmaicona dieta nie prowadzi ostatecznie do niczego pozytywnego, ja jeszcze muszę zwracać uwagę na to żeby dieta w cukrzycy typu 2 mojej była odpowiednia, teraz badania kliniczne Pratia biorę pod uwagę więc nie chce też z kombinowaniem z dietą przesadzać, z resztą wydaje mi się, że zawsze trzeba podchodzić do niej rozsądnie Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.