Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 lis 2015 - 21:58:15
Do jakiego położnika w Warszawie?
Nie musi być na NFZ, zależy nam na tym, żeby to była naprawdę kompetentna osoba, która się sprawdzi i nie bedziemy potem w tv opisywani jako przypadkie wiadomo jakie...ech
Nerwówka Odpowiedz Cytuj
04 lis 2015 - 11:44:15
Przewrażliwienie raczej - wiesz, no taki stan błogosławiony, że się denerwujemysmiling smiley
W macromedice - [macromedica.pl] przyjmuje dwóch dobrych położników, dr Wawrzyniak i dr. Szewczyk-Markowska - raczej spokojnie oboje moge polecić, jednego z własnego doświadczenia, a Panią Szewczyk - znajoma odbierała poród. Odpowiedz Cytuj
06 lis 2015 - 13:33:56
Witam mógłby może ktoś kogoś polecić, interesuje mnie dobry seksuolog kraków , jeśli macie kogoś sprawdzonego to od razu piszcie tutaj albo na pw. Z góry dzięki za pomoc. Odpowiedz Cytuj
18 lis 2015 - 16:38:59
Ta pani ma dobre opinie: [kcp.pl] ale sama nie korzystałam, więc nie wiem. Natomiast polecam poczytać opinie na tego typu portalach, trochę tego jest smiling smiley Odpowiedz Cytuj
23 lis 2015 - 10:54:06
Siema może mi ktoś polecić jakiegoś profesjonalnego i dobrego ginekologa z poznania ? Najlepiej jakiś sprawdzony, z góry dziękuję za pomoc , piszecie tutaj albo na pw. Odpowiedz Cytuj
09 gru 2015 - 09:45:39
Polecam poszukać na różnych medycznych portalach, Ja np. korzystałam ostatnio ze [znajdzlekarza.pl] Poczytaj sobie opinie i powodzenia smiling smiley Odpowiedz Cytuj
05 sty 2016 - 08:57:38
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdzie Pani całą listę dobrych położników, zachęcamy do poczytania opinii o każdym z nich. Link do strony : [znajdzlekarza.pl] Odpowiedz Cytuj
26 mar 2017 - 21:47:05
Jeśli chodzi o to gdzie przyjmuje bardzo dobry Ginekolog Warszawa to ja polecam sprawdzić klinikę MedicHouse. Lekarze ginekolodzy, którzy tam przyjmują mają bardzo duże doświadczenie i pacjent jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu, a dodatkowo mają do dyspozycji najlepszy z możliwych sprzęt do baran i monitorowania ciąży! Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.