Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 lis 2015 - 11:49:58
Witam, chciałam zapytać co lepsze okulary czy soczewki?
Nigdy nie miałam do czynienia z soczewkami, dlatego chciałabym się dowiedzieć jakie to wrażenie- czy bardzo przeszkadza? Jeśli chodzi o okulary (nosiłam przeciwsłoneczne) to mam pojęcie mniej więcej co i jak, nawet wstępnie wybrałam oprawki, znalazłam je na tej stronie [opticador.pl] ale przekonania całkowitego nie mam - boję się, że wpłynie to znacznie na mój wizerunek.
Możecie coś doradzić? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc! Odpowiedz Cytuj
23 lis 2015 - 11:03:15
Ja ze swojej strony polecam soczewki kontaktowe . Jak dla mnie znacznie lepsze rozwiązanie, bardziej komfortowe smiling smiley Sam ich używam i nie narzekam. Odpowiedz Cytuj
22 sty 2016 - 17:32:04
Tak czy tak musisz mieć okulary. Soczewki są jakby dodatkowo. Co będzie jak oko się zaczerwieni i będzie np. łzawiło? Nie włożysz wtedy soczewki. A okulary można dobrać takie które będą Ci dodawały a nie szpeciły. Odpowiedz Cytuj
09 lut 2016 - 12:59:32
bozena1511 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tak czy tak musisz mieć okulary. Soczewki są
> jakby dodatkowo. Co będzie jak oko się
> zaczerwieni i będzie np. łzawiło? Nie włożysz
> wtedy soczewki. A okulary można dobrać takie
> które będą Ci dodawały a nie szpeciły.

Dokładnie jest tak jak pisze bozena1511 okulary tak czy siak musisz posiadac. Odpowiedz Cytuj
23 lut 2016 - 11:47:05
okulary, jesli wada nie przeszkadza np. w chodzeniu po domu bez okularów, soczewki, gdy wzrok jest problemem. No ale, soczewki tez nie są polecane na całe dnie. Odpowiedz Cytuj
29 lut 2016 - 12:56:36
Ja jakoś wolę nosić soczewki, swobodniej wtedy się czuje a okulary jakoś mnie tak odpychają. Odpowiedz Cytuj
01 mar 2016 - 15:51:19
okulary ograniczają, i po pewnym czasie też są męczące Odpowiedz Cytuj
31 maj 2016 - 09:24:49
Soczewki mogą wywoływać u Ciebie np trwały ból oczu więc najpierw na próbę sobie zapodaj, do tego jakiś suplement diety by Ci się przydał. Odpowiedz Cytuj
03 sie 2016 - 11:45:53
Zdecydowanie soczewki. Odkąd się przerzuciłem z okularów - nie wyobrażam sobie powrotu. Dużo większa wygoda Odpowiedz Cytuj
08 sie 2016 - 15:01:21
Ja wolę zostać przy okularach. Nie podoba mi się perspektywa dłubania sobie w oku i nie wiem rozumiem jak można używać soczewek. Okropność! Odpowiedz Cytuj
15 cze 2017 - 12:29:34
Wszystko zależy od przyzwyczajenia. Przy aktywnym trybie życia jaki prowadzę wybrałem soczewki kontaktowe, dodatkowo do pracy przy komputerze otrzymałem 10% zniżkę na okulary progresywne na stronie Optyk Warszawa .Jako stały klient otrzymuję rabat na zakup soczewek. Odpowiedz Cytuj
18 cze 2017 - 22:21:58
soczewki drozsze ale mniej widoczne i wygfodniejszwe

Kamagra Opinie Odpowiedz Cytuj
21 cze 2017 - 16:30:03
Okulary moim zdaniem są lepszą sprawą, soczewki wysuszają gałkę oczną Odpowiedz Cytuj
08 lip 2017 - 23:03:58
Tez wolę okulary chociaż duży plus soczewek, że nie rzucają się innym w oczy winking smiley
Przy okularach każdy od razu wie, że mamy problemy ze wzrokiem.

---
Zadbaj o swoje nogi z Varicoz Odpowiedz Cytuj
25 lip 2017 - 11:09:02
Wg mnie soczewki kontaktowe o wiele lepiej. Są po prostu wygodniejsze. Dobrze dobrane, przez okulistę sprawią że w ogóle nie będziemy ich czuli. Czego nie da się powiedzieć o okularach. To idealne wyjście dla osób którym okulary nie pasują. Przekonałam się już o tym winking smiley Odpowiedz Cytuj
09 sie 2017 - 13:47:40
W wielu przypadkach można wyleczyć się z noszenia okularów czy także samych soczewek, dzięki laserowej korekcji oczu, znajoma coś takiego robiła u nich [www.mavit.pl] i całkowicie wyzbyła się noszenia okularów, jej wzrok doskonale się poprawił i widzi teraz bardzo dobrze. Odpowiedz Cytuj
21 wrz 2017 - 12:56:00
Wydaje mi się że potrzebne by były witaminy na oczy. Jakieś suplementy a może nawet leki. Grunt że wzrok by ci się poprawił. I do tego jakieś słabsze okulary np winking smiley Odpowiedz Cytuj
21 wrz 2017 - 13:13:03
ale kombinujecie, najlepiej jakby dana osoba odwiedziła specjalistę. Taki optyk Poznań najlepiej by wiedział co się dzieje i jak pomóc tej osobie. Samemu lepiej nie kombinować z wzrokiem winking smiley Odpowiedz Cytuj
22 wrz 2017 - 14:31:21
Jeśli chodzi o dobór okularów lub soczewek to zalecam skonsultowanie się z specem w dziedzinie okulistyki ktory powie ci ktora rzecz jest lepsza dla twoich oczu a po za tym pomoze w doborze, osobiscie moge polecić jedynie [www.krak-optic.pl] tylko tam zamawiam sprzęt optyczny w moim przypadku okulary i jestem bardzo zadowolony. pozdrawiam mam nadzieje ze pomogłem Odpowiedz Cytuj
04 paź 2017 - 15:34:48
Ja tam wolałbym soczewki, ale nie każdy może je nosić. Odpowiedz Cytuj
06 paź 2017 - 08:25:46
Najlepiej iść do dobrego okulisty, który dysponuje odpowiednim sprzętem, takim jak ten: [www.krak-optic.pl] i dopiero po szczegółowym badaniu będzie można stwierdzić, które rozwiązanie lepiej zastosować. Odpowiedz Cytuj
13 paź 2017 - 15:10:03
Jeśli nie wiecie na co się zdecydować to polecam zajrzeć tutaj: [klarin.pl] na pewno znajdziesz coś ciekawego na ten temat. Odpowiedz Cytuj
16 paź 2017 - 14:14:03
Jeżeli chcesz aby bylo Tobie wygodniej badz jesli sie wstydzisz - soczewki smiling smiley Do okularów zawsze mozesz wrocic i je zalozyc smiling smiley Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.