Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
14 lis 2017 - 17:37:28
Moim zdaniem to zależy. Pod względem ekonomicznym okulary są lepszym rozwiązaniem. Z drugiej strony nosząc soczewki w ogóle nie widać że masz jakąś wadę wzroku, ale soczewki musisz wymieniać.

ranking tabletek na odchudzanie Odpowiedz Cytuj
24 lis 2017 - 15:30:32
Okulary może są bardziej uciążliwe niż soczewki ale i tak wolę je nosić. Zakładanie soczewek na początku sprawiało mi ogromną trudność i chociaż z czasem było lepiej to i tak skutecznie mnie do nich zniechęciło. Ogólnie noszenie ich męczyło mi oczy, a jak raz zapomniałem ich zdjąć przed snem to rano myślałem, że nie otworze oczu. Odpowiedz Cytuj
13 gru 2017 - 10:03:39
To już zależy od Ciebie, niektórzy po prostu nie mogą nosić soczewek bo im przeszkadzają i muszą mieć okulary, zobacz tutaj: zobacz może znajdziesz jakieś ciekawe informacje dla siebie. Odpowiedz Cytuj
20 gru 2017 - 14:50:10
Polecam udać się tutaj: http://dooktor.pl/forum/index,120856,okulary-czy-soczewki.html]Optyk Tenatelli[/url] na pewno pomogą Ci w odpowiednim dla Ciebie wyborze. Ja np zdecydowanie wolę soczewki od okularów, chociaż na początku ciężko było mi je założyć. Odpowiedz Cytuj
03 sty 2018 - 09:37:49
Polecam udać się tutaj: Optyk Tenatelli na pewno pomogą Ci w odpowiednim dla Ciebie wyborze. Ja np zdecydowanie wolę soczewki od okularów, chociaż na początku ciężko było mi je założyć. Odpowiedz Cytuj
09 sty 2018 - 15:28:08
Wg mnie najpierw konsultacja w salonie Euromed byłaby konieczna. Dopiero potem można myśleć o optyku czy nawet bardziej złożonych zabiegach jeśli takowe będą konieczne winking smiley Rozpoznanie to najważniejsza kwestia Odpowiedz Cytuj
12 sty 2018 - 11:56:22
Mi się bardzo podobają soczewki kontaktowe wolę je od okularów, w okularach czuje się uwiązany, wolę jednak żeby nie być uwiązany przez okulary i nie martwić się o nie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.