Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 sie 2015 - 13:35:28
Okazuje się, że można dbać o swoje zdrowie i urodę bez uciekania się do drogich kosmetyków i farmaceutycznych suplementów. Wystarczy poznać możliwości natury. Taki wniosek nasuwa się po lekturze poradnika „Bądź naturalnie piękna, czyli domowe sposoby upiększania się” autorstwa Barbary Ciepielewskiej.
Naturalne produkty to skuteczne kosmetyki. Możemy zadbać o stan skóry domowymi sposobami nie wydając na to majątku. Sami widzimy i wybieramy produkty – składniki do ich przygotowania. Możemy zadbać, by były one świeże, dobrej jakości i aby nam pomagały zachować urodę – pisze autorka poradnika. I pokazuje w swojej publikacji, że kosmetyki robione domowym sposobem doskonale nadają się do pielęgnacji całego ciała. Barbara Ciepielewska uczy, jak i z czego zrobić naturalny, domowy peeling, maseczki na każdą porę roku, kosmetyki do pielęgnacji dłoni i włosów. Pokazuje, w jaki sposób wykorzystać do pielęgnacji urody zioła i jak przygotować kojące ciało kąpiele.
Polecam poradnik „Bądź naturalnie piękna, czyli domowe sposoby upiększania się” nie tylko paniom, bo nawet drwaloseksualni mężczyźni znajdą w nim coś dla siebie. Odpowiedz Cytuj
19 lis 2015 - 14:00:15
Ciekawa książkasmiling smiley Odpowiedz Cytuj
29 gru 2015 - 10:06:58
Np ja ze swojej strony polecam naturalne farby do włosów siwych , naprawdę znalazłam ostatnio dobrą markę takich farb i jestem zadowolona, świetnie kryją siwe włosy a o to przeciez chodzi. Odpowiedz Cytuj
25 paź 2016 - 12:00:54
Domowe maseczki jak najbardziej, ale skąd brać na to czas w zabieganej rzeczywistości? Kiedyś robiłam płukanki na włosy z pokrzywy. Jeśli macie jakieś sprawdzone pomysły podzielcie się z innymi wiedzą na [sanitera.pl] Odpowiedz Cytuj
15 gru 2016 - 10:08:30
wcale nie trzeba robić skomplikowanych zabiegów żeby wyglądać dobrze smiling smiley

Zabiegi odmładzające paznokcie skórzewo Odpowiedz Cytuj
15 sty 2017 - 11:34:57
Poradnik bardzo ciekawy, dzięki smiling smiley

Prosto i skutecznie jak rzucić palenie papierosów. Odpowiedz Cytuj
31 sty 2017 - 15:29:06
Ja czasem robię sobie peelingi z kawy. Wystarczy jedynie sypana kawa i odrobina balsamu. Po takim zabiegu skóra jest gładka i miękka.

Zapraszam na mojego bloga o oszczędzaniu oszczednoscionline.pl. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.