Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
07 lip 2015 - 16:05:28
Jak pomóc komuś, kto czuje zniechęcenie do życia tak, że ani w z domu nie chce wyjść, ani nic robić, jedna apatia...? Odpowiedz Cytuj
09 lip 2015 - 15:26:29
w tym wypadku akurat moze pomogłaby wizyta u przyjaciela, rozmowa a moze wizyta u specjalisty. nie ma sie co wstydzic, kazdy to przechodzi sad smiley Odpowiedz Cytuj
28 lip 2015 - 14:56:19
To mogą być początki depresji, jak pomóc podejść indywidualnie i pomóc odnaleźć sens życia. Odpowiedz Cytuj
11 sie 2015 - 13:47:18
Tak, to może być depresja, więc warto skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry. Odpowiedz Cytuj
04 lis 2015 - 09:58:53
Myślę, że dobry psycholog łódź może tu pomóc. Warto skonsultować to z lekarzem. Odpowiedz Cytuj
04 lis 2015 - 12:42:49
Najlepsze będzie leczenie zaburzeń nerwicowych wrocław. To bardzo skuteczna metoda. Odpowiedz Cytuj
12 lis 2015 - 09:25:45
Może dobry psycholog kraków i okolice by mógł coś pomóc tutaj ? Zastanów się nad tym , samemu Ciężko będzie wyjsc z takiego czegoś. Odpowiedz Cytuj
15 lis 2015 - 17:36:10
Myślę że dobrym rozwiązaniem jest terapia. Z depresją nie ma żartów a w tym przypadku albo to już jest depresja, albo za chwilę będzie więc nie należy zwlekać.
www.psycholog-opole-maslankowska.pl Odpowiedz Cytuj
19 lis 2015 - 10:11:53
Może pomógłby Ci w tym psycholog warszawa , czasami samemu nie można sobie poradzić z takimi problemami i warto udać się po pomoc do specjalistysmiling smiley Zastanów się nad tym . Odpowiedz Cytuj
23 lis 2015 - 14:31:55
Wizyta u lekarza podstawa.Rozwiązanie testów i analiza. Odpowiedz Cytuj
14 gru 2015 - 11:40:18
Polecam poszukać dobrego specjalisty na jakiejś wyszukiwarce, typu www.znajdzlekarza.pl Odpowiedz Cytuj
05 sty 2016 - 09:02:06
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, dzięki niej znajdzie Pani odpowiedniego psychologa, który pomoże w walce z opisywanymi objawami. Proszę tylko wpisać miejscowość, z której poszukiwany jest specjalista.[znajdzlekarza.pl] Odpowiedz Cytuj
12 sty 2016 - 10:10:27
Myślę, że może tu pomóc dobry psycholog warszawa. Na pewno osoba znająca odpowiednie techniki będzie wiedziała jak wpłynąć na taką osobę bez chęci do życia. Odpowiedz Cytuj
13 sty 2016 - 10:30:15
Aktualizuje bo ostatnio była u pewnego specjalisty moja koleżanka i była zachwycona, dokładnie chodzi o dr Zagożdżona z Gdańska. Podobno takdobrego lekarza nigdy nie widziała. Do każdego podchodzi z indywidualnością i nie ma się u niego poczucia skrępowania. Więc jeżeli ktoś ma problem to radziłabym wybrać go. Odpowiedz Cytuj
02 mar 2016 - 13:16:23
koniecznie psycholog, najlepiej z Twojej okolicy Odpowiedz Cytuj
21 gru 2016 - 11:08:45
Trzeba odnaleźć sens życia, bo może się to przerodzić w coś z czego będzie ciężko wyjść. Jeżeli ta osoba sama nie potrafi wyjść z tego, ani ktoś jej nie potrafi pomóc, to może warto udać się do psychologa. Mogę doradzić [www.adamzawielak.pl] chociaż warto spróbować i głowa do góry smiling smiley Odpowiedz Cytuj
15 sty 2017 - 11:48:45
Dobry sposób to podsunąć jakieś ciekawe hobby, które wciągnie.
Może też podarować jakiegoś zwierzaka? Taki mały przyjaciel potrafi zdziałać cuda winking smiley

Prosto i skutecznie jak rzucić palenie papierosów. Odpowiedz Cytuj
17 sty 2017 - 14:40:20
Zgadzam się z poziomka8u smiling smiley Hobby to naprawdę świetny sposób - wiem po sobie smiling smiley Terapie są drogie i żmudne.. potrafią trwać kilka lat i nie przynieść żadnych efektów. Na NFZ z kolei nie ma po co iść.. wszyscy siedzą za karę i mówisz do ściany.. Odpowiedz Cytuj
04 mar 2017 - 15:17:28
Warto wyjechać gdzieś, gdzie jest mało ludzi, piękne krajobrazy i porozmawiać sam ze sobą. To naprawdę może pomóc. Polecam [domgruszeczka.pl] Odpowiedz Cytuj
12 cze 2017 - 13:17:07
Według mnie powinna by tutaj pomoc psychoterapeuty. Ja ze swojej strony mogę polecić ten gabinet: [psychoterapia-nysa.com.pl] są bardzo dobrzy i mogą CI pomóc z takimi problemami. Więc czym prędzej radziłbym się zgłosić do specjalisty. Odpowiedz Cytuj
30 cze 2017 - 11:33:11
Wcale nie prawda - niekoniecznie zawsze potrzebna jest pomoc psychologa lub psychiatry (po co od razu chemią się szpikować?) - czasem wystarczy zmiana trybu życia, bądź nawet drobnych jego elementów... Na samym początku trzeba iść się kompleksowo przebadać - takie problemy często biorą się z nieprawidłowego funkcjonowania organizmu, a nie z kłopotów z naszą głową. Odpowiedz Cytuj
17 lip 2017 - 09:17:01
Myślę że dobrym w tej sytuacji rozwiązaniem jest terapia. Albo chociaż jednorazowe spotkanie z psychologiem albo psychiatrą. Z depresją nie ma żartów, zobacz czy w twojej okolicy nie ma jakiegoś specjalisty i umów się na wizytę. Z doświadczenia wiem co mówię. winking smiley Odpowiedz Cytuj
27 lip 2017 - 08:55:31
Wg mnie wizyta u psychologa albo chociaż u psychoterapeuty była by konieczna.
Za tym może się kryć coś grubszego, nie daj boże depresja.
Świetny jest psycholog Bytom do którego chodziłem z podobnymi objawami, im wcześniej się pójdzie tym szybciej się pozbędziesz tych symptomów smiling smiley Odpowiedz Cytuj
30 lip 2017 - 17:08:23
Tak, psycholog byłby tutaj odpowiedni. To wszystko może być początkiem wielkiej depresji a potem wiadomo jak dalej potrafi ona niszczyć życie. Ten psycholog [katharsis.poznan.pl] jest jednym z lepszych w zwalczaniu takich objawów. Proponuję udać się na wizytę, chociaż jedną Odpowiedz Cytuj
01 wrz 2017 - 08:36:01
Witam serdecznie, jeśli nie możesz sobie poradzić z problemami natury psychicznej,
polecam na początek pomoc psychologa lub psychoterapeuty, polecam np tego specjalistę: http://www.centrum-ja.com.pl/ , jest naprawdę dobry w tym co robi i na pewno pomoże. Odpowiedz Cytuj
06 wrz 2017 - 09:19:55
Ja sobie teraz znalazłem sklep medyczny w którym sobie zamawiam różne przydatne rzeczy dla zdrowia. Warto z takim problemem się jednak przejść do psychologa. Bo on pomoże i pogada z Tobą w sposób konstruktywny. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.