Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 cze 2015 - 16:09:47
Kojarzycie może jakieś dobre sklepy gdzie można znaleźć wysokiej jakości wyposażenie do gabinetu rehabilitacyjnego?
Zależy mi na tym, żeby kupić na początek takie podstawowe sprzęty, w przyszłości kolejne... Odpowiedz Cytuj
25 cze 2015 - 10:55:30
Przede wszystkim zorientuj się w ofertach różnych sklepów medycznych i hurtowni z takim sprzętem.
Sama znalazłam na przykład tutaj fotele rehabilitacyjne: http://www.tech-med.com.pl/pl/kolekcja/fotele-rehabilitacyjne - nie wiem czy dokładnie czegoś takiego szukasz, ale oczywiście mają tam znacznie większy wybór takich sprzętów.
Obejrzyj je sobie, porównaj parametry z innymi, nawet z innych sklepów i wtedy wybierz takie, które spełnią wszystkie twoje wymagania. Tu widziałam, że mają pełną gamę sprzętów do kinezyterapii dla dzieci i dorosłych. Odpowiedz Cytuj
15 lip 2015 - 13:17:32
Jeśli szukasz metalowych mebli medycznych to polecam ta ofertę [www.wyposazeniegaudia.pl] warto porównać z innymi propozycjami i wybrać najlepszą. Ja od siebie mogę powiedzieć że produkty firmy Bailida są doskonałej jakości. Odpowiedz Cytuj
04 sty 2016 - 10:11:00
Na sam pierw najlepiej będzie wykonać skuteczną dezynfekcję warszawa i potem takie wyposażenie kupić w internetowej hurtowni medycznej smiling smiley To będzie najtańsza opcja. Odpowiedz Cytuj
01 mar 2016 - 15:53:42
dezynfekcja? chyba nie w tym przypadku Odpowiedz Cytuj
15 mar 2016 - 22:45:35
Warto zastanowić się przy budowie sali do rehabilitacji nad sauną. Nie jest to duży wydatek, a wzrasta prestiż i możliwości rehabilitacyjne. Każdy producent saun jak na przykład [sauna-r.com] przygotuje wycenę i możliwości zabudowy takiej sauny. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Odpowiedz Cytuj
04 maj 2016 - 09:18:20
Może jakieś sprzęty dla niewidomych? Będzie szerszy zakres usług. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.