Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
29 mar 2015 - 16:30:06
Witam . Nazywam się Michał, mam 15 lat i ważę 50-51 kg. W piątek w szkole uderzyłem się o metalową rurkę w szatni . Zrobił mi się guz, uderzyłem się w okolicy lewej brwi od razu zrobił się guz i lekkie rozcięcie . Miałem zimną mrożonkę i zeszło około połowę ( opuchlizna z guzem ) . Boli tylko jak dotykam . Zwyczajny guz . Lecz dzisiaj jak wstałem (niedziela) i w kąciku lewej powieki mam takie sine teraz około południa jest już to coraz większe ( około 1/6 powieki) Nie wiem czy mam powody do obaw .

Z góry dziękuję za pomoc . Odpowiedz Cytuj
14 paź 2015 - 09:10:45
Spokojnie powinno zejść po czasie, przykładaj rumianek albo coś , jeśli nic nei da udaj się do okulisty, daj czas na zagojenie się.
27 paź 2015 - 09:53:58
Przemęczenie idź do lekarza pewnie dostaniesz skierowanie samo raczej nie przejdzie dostaniesz taką maść wypoczniesz nie siedz dużo na kompie i będzie dobrze winking smiley

logopeda kraków i okolice Odpowiedz Cytuj
28 paź 2015 - 09:39:29
Może przydało by się badanie wzroku poznań. Lepiej skonsultować to ze specjalistą. Odpowiedz Cytuj
16 mar 2017 - 17:12:02
Nic nie zastąpi wizyty u specjalisty. Ja ze swojej strony zalecam udanie się do okulisty, który przeprowadzi odpowiednie badania. W krakowskiej klinice Centre de la Vision funkcjonuje poradnia okulistyczna. Leczą tam doświadczeni i wykwalifikowani okuliści dlatego o niej wspominam, może ci się przyda. Odpowiedz Cytuj
27 mar 2017 - 12:00:23
popieram wcześniejszego przedmówcę Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.