Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 mar 2015 - 12:17:09
Witam .Chciałam posłużyć troszkę radą osobom uprawiającym sport. Ja należe do takich osób ponieważ systematycznie biegam... Oczywiście to wspaniałe dbać o zdrowie, jednakże czasami miałam potworne zakwasy. Szczególnie gdy rozpoczynałam przygodę z bieganiem. Kupiłam matę masującą medivon i okazało się strzałem w dziesiątkę. Bóle przestały mi dokuczać. Polecam wszystkim sportowcom Odpowiedz Cytuj
23 kwi 2015 - 19:49:56
Dla mnie wybawieniem po ciężkich treningach wysiłkowych stała się również mata masujące Medivon. Idealnie działa na obolałe, zaciśnięte mięśnie, ból ustępuje po kilkuminutowym masażu. Mięśnie są super rozluźnione i gotowe na następny trening. Niska cena skusiła mnie do zakupu i jestem zachwycona. Polecam przydaje się na chwile wytchnienia po treningu. Odpowiedz Cytuj
28 lip 2015 - 13:37:02
Masaż to coś fajnego po tak intensywnym wysiłku i polecany. Odpowiedz Cytuj
05 sie 2015 - 16:19:53
Również uważam, że po ciężkim treningu masaż to coś przyjemnego. Odpowiedz Cytuj
30 sty 2016 - 01:06:03
Po treningu dobre rozciąganie, a masaż to już coś pięknego. Mięśnie są wdzięczne smiling smiley Odpowiedz Cytuj
25 lut 2016 - 11:30:16
oj, właśnie w tym momencie mam chęć na masaż Odpowiedz Cytuj
24 maj 2017 - 23:06:48
Masaż jest bardzo ważnym elementem jeśli chodzi o nasze mięśnie i warto czasem się na niego zdecydować. Sama, jako kobieta uważam, że warto też od czasu do czasu zdecydować się na jakiś zabieg u kosmetyczki. poprawa wyglądu skóry poprawia także nasze samopoczucie! Odpowiedz Cytuj
13 lip 2017 - 09:00:48
Ostatnio właśnie odwiedziłam gabinet masażu szczecin i jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę wracać co na zabiegi. Bo po nich cudownie się czuję. Każdemu polecam. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.