Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 mar 2015 - 12:13:01
Witam gorąco Ja bym chciała się pochwalić moim nowym nabytkiem. Bardzo bolały mnie plecy ponieważ dużo pracuje przed komputerem i w pracy i w domu. Plecy były wciąż w złej pozycji...i potwornie dokuczały. Ale od paru dni mam matę masującą firmy medivon i szczerze wam powiem że ból miną. Stosuje ja głównie w samochodzie podczas jazdy. A wy co o tym myślicie? Jakie macie opinie? Bo ja jestem zadowolona z działania maty, może wy też się podzielicie spostrzeżeniami Odpowiedz Cytuj
26 mar 2015 - 11:10:45
Tylko do uzytku w samochodzie?

[sklep.centrumopiekiseniora.pl] Odpowiedz Cytuj
23 kwi 2015 - 19:57:41
Mata Medivon jest super urządzeniem do stosowania w różnych warunkach. Osobiście używam jej w domu i w drodze do pracy w samochodzie. Idealnie odstresowywuje i stanie w korkach już mnie nie denerwuje.Relaks jaki zapewnia zadowoli każdego, tak samo jak cen maty i jakoś wykonania. Odpowiedz Cytuj
03 sie 2015 - 13:16:23
Takie urządzenie to coś fajnego, ale ja jednak wole klasyczny masaż wykonany przez człowieka winking smiley Odpowiedz Cytuj
11 sie 2015 - 12:09:22
O! Taka mata by mi się przydała, bo pracuję w pozycji siedzącej. Może za jakiś czas rozważę jej zakup. Odpowiedz Cytuj
19 lis 2015 - 11:34:06
Też muszę pomyśleć nad zakupem takiej maty smiling smiley

bransoletka modułowa Odpowiedz Cytuj
25 lis 2015 - 10:44:25
Po masażu zawsze dobrą opcją jest maska loreal vitamino color - polecam bardzo dobrze działa na nas i naszą skórę, można się jeszcze bardziej odprężyć. Sama stosuję ją od paru lat i jestem zdrowsza i wgl. Odpowiedz Cytuj
24 mar 2016 - 09:53:04
Mi też pomaga właśnie opaska na kolano cena jest teraz atrakcyjna można by sobie kupić. Warto sobie załatwić ten temat. Odpowiedz Cytuj
23 maj 2016 - 21:22:39
No ja wole jednak klasyczny masaż niż taki mechaniczny. Ręce masażysty są lepsze, wyczuwają nasze mięśnie i potrafią odpowiednio je rozluźnić. Jakby nie patrzeć to bardzo indywidualna sprawa jak należy masować. A maszyna wszystkich traktuje tak samo. Jak korzystam z [artmassage.com.pl] - polecam jak ktoś jest z Poznania. Odpowiedz Cytuj
14 cze 2016 - 09:52:11
Ja tez wolę klasyczny, szczególnie szyi, karku i twarzy strasznie mnie odpręża a do tego ma wiele zalet. Kiedyś dziewczyna pokazała mi te artykuł [przepisnamlodosc.pl] i powiem wam, że byłem w szoku, iż masaż ma tyle zalet. Dlatego każdemu polecam raz na jakiś czas udać się do profesjonalisty bo masażery tego nie zastąpią. W ogóle strona przepisnamlodosc.pl ma wiele ciekawych artykułów na ten temat, warto poczytać. Odpowiedz Cytuj
05 paź 2016 - 08:35:59
Ze swojej strony polecam eteryczne naturalne oleje do masażu korzystam z nich od dłuższego czasu i naprawdę są bardzo dobre smiling smiley Odpowiedz Cytuj
23 sty 2017 - 09:31:34
Ja polecam ze swojej strony skuteczny masaż leczniczy kręgosłupa katowice , korzystałem z ich usług wiele czasu i i jestem zadowolony smiling smiley Pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Cytuj
19 kwi 2017 - 13:48:14
Ja zdecydowanie wolę masaż naturalny w salonie. A bardzo często chodzę do Studio Twojego Zdrowia „Butterfly” [www.studiotwojegozdrowia.com] i korzystam z masaży relaksacyjnych, które pozwolą na chwilę zapomnienia, rozluźnienia i wprowadzą w pozytywny nastrój. Są odprężające zakończenie dnia. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.