Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 mar 2015 - 12:07:04
Witam Od kilku lat walczyłam z bólami kostno-stawowymi. Oczywiście korzystałam z konsultacji lekarskich oraz pomocy profesjonalnego masażysty. Zaczęłam też działać na własną rękę i kupiłam sobie do użytku domowego matę masującą medivon. Zazwyczaj korzystam z niej w aucie i powiem szczerze że wspaniale działa. Bóle mi przeszły, ale nawet teraz stosuje profilaktycznie lub po prostu gdy mam stres Odpowiedz Cytuj
14 mar 2015 - 17:27:19
w sumie dobra decyzja. Aby zwiększyć skuteczność tego rodzaju masażu i ćwiczeń możesz także używać maści rozgrzewającej Dip Hot. Redukuje takie podejście ryzyko kolejnych urazów. Odpowiedz Cytuj
25 mar 2015 - 19:08:36
no to jest calkiem dobry pomyl. Jedziesz sobie autem a przy okazji taka troche rehabilitacja smiling smiley Odpowiedz Cytuj
30 mar 2015 - 08:58:54
No mi by sie bardzo przydało, do pracy jezdze ponad 100km Odpowiedz Cytuj
30 mar 2015 - 09:00:03
Pytanie tylko ile to kosztuje i gdzie mozna kupic?!

[blog.moje-leczenie.pl] Odpowiedz Cytuj
01 kwi 2015 - 00:01:03
wer21 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pytanie tylko ile to kosztuje i gdzie mozna
> kupic?!

Dip Hot? Jakieś 8-10zł
Mata do masażu - najtańsze od 100zł. Ale to pewnie badziew. Odpowiedz Cytuj
23 kwi 2015 - 19:24:57
Sama sprawdziłam maty Medivon i na prawdę jestem zachwycona. Najważniejsza to skuteczność bóle kręgosłupa zniknęły. Za niewielkie pieniądze zyskałam domowego masażera. Towarzyszy mi wszędzie przed telewizorem, w samochodzie i przy komputerze. Rewelacja! Do tego dochodzi bardzo dobra jakoś wykonania mat co jest ich dużym atutem, ponieważ się nie zużywają, są bardzo trwałe. Polecam warto. Odpowiedz Cytuj
26 kwi 2015 - 16:34:15
Też polecam smiling smiley

https://filippo.pl Odpowiedz Cytuj
10 maj 2015 - 23:06:09
Ból stawów to masakra - też to miałam. Jakby mi ktoś igły wbijał! Uwielbiam upraiwać sport ale jakiś czas temu stało się tak, że po prostu nie jestem w stanie po treningu wejść nawet na krawężnik. To co mi trochę ułatwia sprawę jest wałkowanie się przed treningiem i po tymi wałkami Blackroll (http://www.blackroll.com.pl/) - faktycznie rociąga te stawy i zmniejsza ból ale musisz robić to regularnie. Jak ja sobie zrobiłam trzymiesięczną przerwę to znów cierpiałam i teraz już nie odpuszczam wałkowania. Odpowiedz Cytuj
22 cze 2015 - 11:00:55
my nawet planujemy zakup stołu do masażu, bo w domu wielu osobom się przyda Odpowiedz Cytuj
22 cze 2015 - 11:26:14
Ogólnie masaż to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się różnego typu bolów, kiedyś byłam sceptycznie do tego nastawiona, teraz korzystam z pomocy masażystów regularnie. Odpowiedz Cytuj
22 cze 2015 - 14:32:37
Monique31 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> my nawet planujemy zakup stołu do masażu, bo w
> domu wielu osobom się przyda

A masz już jakiś konkretny model wybrany?
Bo my też właśnie się nad tym zastanawiamy.
Oglądałam już stoły do masażu tu: http://www.tech-med.com.pl/pl/kolekcja/stoly-do-masazu , ale nie wiem, na który się zdecydować.
Masz jakieś doświadczenie w tym temacie? Może coś podpowiesz?
Z góry dzięki smiling smiley Odpowiedz Cytuj
25 cze 2015 - 10:57:35
Jeśli ci pomaga, to czemu z tego nie skorzystać? Odpowiedz Cytuj
27 cze 2015 - 08:13:34
Ja nie jestem pewna czy stół do masażu jako taki coś by mi dał, bo ktoś musi jeszcze masowaćsmiling smiley Chyba wolę raz na jakiś czas wybrać sie do salonu na masaż, to i odpręża i rozluźnia mięśnie no i z racji wyjścia gdzieś, gdzie o mnie zadbają ma taką fajną otoczkęsmiling smiley
Ostatnio koleżanki polecały mi we Wrocku gabinet http://www.wyspapiekna.pl/rytualy-spa/ - tam robią ciekawe masaże, zabiegi i właśnie nie wiem czy się nie skuszę na taką odmianę, zwłaszcza że z opowieści to super się tam do obsługi klienta przykłądają. Odpowiedz Cytuj
23 lis 2017 - 19:09:45
dziękuję Odpowiedz Cytuj
29 lis 2017 - 23:11:13
Warto przed masarzem przeczytac jakis artykuły o hobby albo relaksie zeby wiedziec jak sie lepiej zrelaksowac bo to jest glownym atutem masazu plus oczywiscie samo rozbicie miesni Odpowiedz Cytuj
08 gru 2017 - 15:44:47
Masaże to bardzo dobre rozwiązanie, do tego nieforsujące aktywności. W ostrzejszych np. zwyrodnieniowych przypadkach przydają się też specjalne pasy stabilizujące na plecy, czy kolana w zależności od miejsca bólu. Tutaj jest taki pas lędźwiowy: [www.diskdr.pl] Odpowiedz Cytuj
13 gru 2017 - 09:22:05
Dużo ciekawych informacji możecie poczytać tutaj: [multi-wiedza.pl] jaki rodzaj masażu będzie skuteczny itp smiling smiley Ja od dawna korzystam z tej stronki jeśli jakieś problemy ze zdrowiem mi się pojawiają. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.