Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
02 cze 2009 - 10:51:34
prosze o pomoc, b. boje sie isc do lekarza, , boje sie diagnozy mojego kregoslupa, opuchlizna jest nie wielka i bez bolesna, nie oddczowam zadnych dolegliwosci, ale obawiam sie ze to moze byc cos powaznego, mam fizychna prace i czasem zdarza mi sie dzwigac cos ciezkiego. prosze o pomoc. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 cze 2009 - 10:54:46
długo pracujesz fizycznie? ile masz lat?
w którym miejscu na ciele pojawia się ta opuchlizna? drętwieją czasem ręce albo nogi? masz skoliozę?
czy wstając rano odczuwasz nadmierną sztywność? zajmuje trochę czasu zanim rozruszasz kręgosłup?? Odpowiedz Cytuj
02 cze 2009 - 11:14:38
mam 25 lat, pracuje codziennie 8 godzin 6 dni w tyg. ok 3 lat, moja praca polega na sortowaniu prannia z restauracji, hoteli, pracuje w pozyciji zgietej i czsem musze cos dzwignác cizkiego. wczoraj byl b, ciezki dzien i nie ukrywam ze sie oszczedzalam, opuchlizna pojawila sie wczoraj wieczorem w odcinku ledzwiowym tuz przy poczatku kosci ogonowej, opuchlizna jest bezbolesna i miekka.mam skrzywienie kregoslupa w odcinku piersiowym, nie odczowam specjalnego dretwienia konczyn lub mrowienia. powinnam udac sie do specjalisty czy opuchlizna moze znikac sama? Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
02 cze 2009 - 12:28:30
opuchlizna pojawiłą się rano czy w innej porze dnia? jeśli rano to czy w trakcie dnia się zmiejszyła? nie puchnie Ci twarz, palce u dłoni i stóp, jakieś inne stawy? nie miałaś ostatnio żadnego urazu tej części kręgosłupa? może upadłaś na tyłek? winking smiley, skóra nad opuchnięciem nie jest zaczerwieniona albo bardziej ucieplona?

zdarzały się wcześniej takie puchnięcia? albo bóle pleców? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.