Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
08 lis 2011 - 19:08:04
Witam , to znowu ja . Po 3 miesięcznej przerwie związanej z przyczepami pachwiny dziś na treningu zaczęło mnie całe udo boleć . Gdy musiałem zejść zdjąlem spodenki i sprawdziłem gdzie jest ból , na dodatek małe krwiaki sie zrobiły . Proszę o jakąś fachową pomoc , jakby było można bez kazania pójścia do lekarza . Oni juz mnie wszędzie znają , nie mogą mi pomoc ;// Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 lis 2011 - 15:00:23
a czy ten ból pojawił się po jakimś intensywnym wysiłku? szarpnięciu? gwałtownym ruchu?
to może być nadwyrężenie albo naderwanie, z uwagi na to że pojawiły się krwiaki (rozumiem że w do miejsce się nie uderzyłeś?)
jesteś w stanie chodzić? czy chodzenie sprawia Ci ból?
tak jak pisałem, może to być nadwyrężenie albo naderwanie, ale przez internet nie da się tego dokładnie powiedzieć Odpowiedz Cytuj
09 lis 2011 - 18:09:34
Tak,pojawił się po intensywnym wysiłku.Po 3 miesięcznej przerwie od razu zacząłem grać Odpowiedz Cytuj
09 lis 2011 - 18:11:22
Mogę chodzić ale sprawia mi to ból Odpowiedz Cytuj
09 lis 2011 - 19:42:27
w tych miejscach odczuwam ból . Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
09 lis 2011 - 19:44:25
proponuję Ci pokazać się lekarzowi rodzinnemu żeby to ocenił, chodzi o to że dobrze byłoby Cię zbadać żeby dokładnie powiedzieć czy jest to tylko nadwyrężenie czy może coś więcej, a bez bezpośredniego badania trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć
poza tym lekarz może skierować Cię na zabiegi które zmniejszą dolegliwości i przyśpieszą gojenie Odpowiedz Cytuj
09 lis 2011 - 19:46:48
w tych miejscach odczuwam ból . Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
11 lis 2011 - 16:24:05
rozumiem, może to być mięsień krawiecki, mięsień czworogłowy uda albo jeszcze jakiś inny mięsień, nie ma to w tej chwili większego znaczenia, bo jeżeli faktycznie to jest tylko nadwyrężenie to jeżeli dasz nodze czas na regeneracje to przejdzie samo, trzeba tylko uważać żeby kontuzja się nie odnowiła Odpowiedz Cytuj
19 lis 2011 - 22:45:31
jest to na pewno mięsień krawiecki tak stwierdził lekarz . Przypisał mi tabletki i żel often , mam nadzieje że to pomoże. Mogłby Pan polecić jakieś suplementy na wzmocnienie mieśni , rozluźnienie lub jakieś maści ? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.