Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
28 mar 2008 - 22:49:31
Witam wszystkich mam pytanie jakis czas temu urodziłam synka wróciłam do domu ze szpitala po 2 dobach trzy dni po powrocie do domu rozbolała mnie głowa i miałam podwyrzszoną temperature ciała do 37st w nastepne dni było tylko gorzej gorączka podskoczyła do 40straz było mi masakryczni zimno (choc temperatury na dworze osiagały 24st) a raz było mi tak gorąco ze sie paliłam nie miałam w ogole sił na cokolwiek, przejscie od jednegho pomieszcenia dodrugiego to był horror lekarze nie wiedzieli co mi jest a dodam jeszcze ze krawiwnia poporodowe cuchneły w koncu lekarka przepisałą mi antybiotyk i tabletki na zlikwidowanie mleka pomogło ale do tej pory nie wiem co to było bo goraczke miałam przez ok 2tyg i to 40st moze ktos przypadkem wie co mi mogło być Odpowiedz Cytuj
Administrator
Dyżurny lekarz medycyny
wujek
29 mar 2008 - 11:33:16
Być może po porodzie w twojej macicy pozostały jakieś resztki skrzepów krwi, elementów łożyska lub fragmentów błon płodowych. To tłumaczyło by cuchnące krwawienia.

Gorączka może być spowodowana problemami w oddawaniu pokarmu. Miałaś takowe ?? Powiedz jeszcze, czy po antybiotyku nie miałaś problemów z brakiem pokarmu, bo o takich przypadkach słyszałem. Odpowiedz Cytuj
29 mar 2008 - 17:03:00
Witam!
Ja też po porodzie miałam wysoką gorączkę,ale taką w okolicach 39 stopni.Było to spowodowane stanem zapalnym okolic krocza.Ale po nasiadówkach z kory dębowej ustąpiło po około 2 tygodniach.Ale moja koleżanka miała bardzo wysoką gorączkę bo zablokowały się gruczoły z mlekiem w piersi.Tak wiec widzisz przyczyn może być wiele.U Ciebie mogło się nałożyć kilka spraw jednocześnie.Najważniejsze ,że już wszystko w porządku u Ciebie.Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
30 mar 2008 - 11:24:47
Moja znajoma z kolei zaraziła się w szpitalu gronkowcem i też trochę to trwało zanim pojawiła się wysoka temperatura ok 40C. Na szczęscie szybko ją wyleczyli. Pozdrawiam! Odpowiedz Cytuj
02 kwi 2008 - 17:42:17
Popieram teze Marioli-to napewno byla sprawa bakteryjna. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.