Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
27 lis 2017 - 17:33:06
Może podać mu jakieś tabletki na odchudzanie coś z tychprzykładowo [idealneodchudzanie.pl]
Ewentualnie znajdz se nowegogrinning smiley Odpowiedz Cytuj
02 sty 2018 - 11:48:56
Może dobry trening personalny? Zazwyczaj daje najlepsze i najszybsze efekty. Tutaj jest dobry trener: [trenerpersonalnypoznan.com.pl]
Myślę, że warto rozważyć takie rozwiązanie. Odpowiedz Cytuj
12 sty 2018 - 10:06:21
Powiem ci że mozesz też w domu zorganizować akcje dieta, zamówić dietetyka ja ze swojej strony polecam
Dietetyk dr Jolanta Flejszar-Olszewska Warszawa i zacząć akcje zdrowy dom i twój przyszły mąż się dostosuje smiling smiley Odpowiedz Cytuj
18 sty 2018 - 10:23:51
Nie wiem czy w takim przypadku da cos jakas motywacja .. moim zdaniem to dzialanie troche bez sensu. Jesli sam nie zrozumie problemu i nie bedzie chcial cos z tym zrobic to niestety nie widze wiekszych rokowan. Wiesz, mozesz tez posredniu mu w tym pomoc .. przeciez nie trzeba odrazu namawiac czlowieka do chodzenia na silownie czy tez biegu w maratonie. Sama zmiana diety na potrawy mniej tluste bedzie miala olbrzymi skutek jesli mowimy o kilku miesiacach. Nie wiem jak mu gotujesz ale radze zainteresowac sie jakimis bardziej dietetycznymi przepisami. Sporo mozna ich znalezc np. korzystajac z tego serwisu - [uwielbiam.pl] Dobrym pomyslem tez byloby ograniczenie spozywania duzych ilosci cukru .. szczegolnie jesli mowimy o napojach gazowanych w ktorych sa ich kilogramy. Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.