Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
03 lis 2011 - 06:37:50
Witam niedawno wyskoczyła mi czarna plaska kulka ok 1 cm w jamie ustnej po czym po ok 2 godz mi zniknela.PO 3 dniach znowu mi wyskoczyla na 2 stronie policzka w jamie ustnej.Niewiem co moze byc powodem i co to moze byc.Bardzo prosze o pomoc. Odpowiedz Cytuj
03 lis 2011 - 18:13:43
Dodam jeszcze,że znika to bez sladu,Ale sa przeżuty. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
03 lis 2011 - 18:29:59
przerzutami bym tego nie nazwał, myślę że nie masz co obawiać się że to jest jakiś nowotwór, nowotwory nie znikają, żeby się pojawić w innym miejscu a raczej jak już zaczną się rozwijać w jednej lokalizacji to wzrost jest ciągły
nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ponieważ nie mam możliwości zobaczenia tej zmiany
nie masz jakiejś infekcji gardła, migdałków?
nie przechodziłeś ostatnio jakiejś infekcji?
chorujesz na coś? może po prostu stosuj coś do płukania jamy ustnej albo coś na gardło, powinno pomóc Odpowiedz Cytuj
04 lis 2011 - 00:15:33
Ostatnio wyszedł mi jakby to nazwać wrzud(czyrak) na nodze krwawilo i ropialo okolo 2 tygodni moze to ma jakis zwiazek z tymi czarnymi naroslami?SkORO ZNIKA I POJAWIA SIE CZYLI COS JEST NIETAK tylko niewiem co.Byc moze to braki w organizmie? Albo toksyny? Odpowiedz Cytuj
04 lis 2011 - 00:20:01
To jest bardziej jak fantastyka bo znika i pojawia sie w innym miejscu.Zobaczyc sie tego niestety nieda bo znika po okolo 3 godzinach,dlatego nikt tego niemoze zobaczyc.To takjakby mi naczynie krwionosne napuchlo i nagle zniklo. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
04 lis 2011 - 14:18:52
trudno mi cokolwiek sensownego napisać ponieważ nie mam możliwości zobaczenia tych zmian
może spróbuj sfotografować taką zmianę jeżeli się pojawi, tylko zrób to tak żeby zdjęcie było ostre, zamazanych nawet nie masz co tutaj zamieszczać bo to nic nie da
a z czyrakiem jakoś nie widzę związku, możesz sobie najwyżej morfologię krwi zrobić Odpowiedz Cytuj
04 lis 2011 - 19:53:20
Postaram się sfotografować,ale niemam pewności czy znowu to wyskoczy...Jak sie niepojawi nigdy sie niedowiem co bylo objawem.sad smiley Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
05 lis 2011 - 14:42:15
jak się już nigdy nie pojawi to się po prostu ciesz że minęło a nie dodatkowo się będziesz zamartwiał
najprawdopodobniej jest to jakieś zapalenie, afta, może jakieś przygryzienie (nawet nieświadome)
jeżeli już będziesz robił zdjęcie to najlepiej żeby ktoś Ci pomógł, bo samemu trudno coś takiego sfotografować tak żeby zdjęcie było ostre Odpowiedz Cytuj
10 lis 2011 - 14:12:40
NIC MI JUZ NIEWYSKOCZYLO.Czytałem troche w internecie i wskazuje na to że to czarny rąbek rtęciowy.Siedzie przy komputerze CRT okolo 1 metra okoko 15 h dziennie,ktory mi sie na dodatek psuje,wiec moze byc to zatrucie rtęcią?Niesty nawet niewiem jak ten czarny rąbek rtęciowy wygląda bo porownalbym z moim objawem . Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
10 lis 2011 - 18:23:32
bez przesady, to nie jest żadne zatrucie rtęcią, nie mogłeś się do takiego stanu doprowadzić siedząc przy komputerze czy telewizorze, nawet jeżeli on się psuje, to tak nie działa
moim zdaniem, jeżeli już więcej ta zmiana nie będzie się pojawiała to możesz o tym zapomnieć i nie przejmować się tym więcej Odpowiedz Cytuj
15 lis 2011 - 14:09:26
OK Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.