Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
30 paź 2011 - 17:57:14
Od kilku miesięcy mam problemy z błędnikiem. Po serii różnych badań (kręgosłup szyjny, usg tętnic, audiogram i ENG) nadal nie wiadomo, co się dzieje. Dostałem tonę leków do połknięcia w trzy miesiące i wtedy kontrola - znów badania. A zaczęło się od ataku - prawie jak silne zatrucie organizmu (wymioty przez kilka dni) z wstrząsem mózgu (brak koordynacji ruchowej, oczopląs). Ciekawe, kiedy znów mnie zaatakuje... Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
31 paź 2011 - 00:35:06
to raczej nie był wstrząs mózgu, bo to zupełnie inny stan patologiczny
w jakim wieku jesteś?
chorujesz na coś?
z ciśnieniem nie masz problemów? czy wtedy podczas tego ataku miałeś je mierzone?
czy nie uderzyłeś się w głowę wcześniej?
nie miałeś wtedy jakiejś infekcji?
czy migrenowe bóle głowy były brane pod uwagę? czy pojawiły się wtedy bóle głowy? Odpowiedz Cytuj
31 paź 2011 - 12:46:46
Mam swoje lata - ponad czterdzieści. Atak na pewno nie był wstrząśnieniem mózgu. Pojawił się bez żadnej przyczyny (niewykluczony jakiś stan zapalny). Laryngolog, do którego mnie skierowano, wykluczył inne zjawiska - to po prostu problem z błędnikiem. Martwi mnie to, że do postawienia diagnozy minęło prawie trzy miesiące - tyle czekałem na kolejne badania, ich wyniki i opisy. W tym czasie chodziłem wężykiem, nie mogłem jeździć rowerem i musiałem przesunąć kurs prawa jazdy. Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
31 paź 2011 - 16:18:03
ale skąd wiesz że to na pewno błędnik? czy lekarz laryngolog Ci tak powiedział?
czy jak stoisz wyprostowany i zamkniesz oczy to masz problemy z utrzymaniem równowagi? czy po otwarciu oczu to się poprawia?
problemy z kręgosłupem zostały wykluczone? wykonywany był rezonans magnetyczny albo przynajmniej tomografia komputerowa głowy? Odpowiedz Cytuj
31 paź 2011 - 23:46:04
Na rezonans muszę poczekać - był niedawno robiony z innej okazji. Tak, z zamkniętymi oczami latam, po otwarciu jest lepiej. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.