Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
03 paź 2014 - 20:48:32
Specjalizacja: Neurolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Astma oskrzelowa, Anemia , zapalenie błony śluzowej żołądka
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: tak
Jakie to są dolegliwości:
Ostatnio zauważyłam u siebie niepokojące objawy. Od dłuższego czasu towarzyszy mi ból głowy. Ból głowy występuje z przodu ( na czole ). Zauważyłam także dziwna czarna kropkę przed oczami. Kropka pokazuje się na jasnych ścianach lub jak jestem na dworze. Dodam też ze mój wzrok stał się wrażliwy na światło, słońce. Jak przez chwile popatrzę się na palące światło czy na słońce automatycznie zaczyna boleć mnie głowa i zaczyna mi się kręcić w głowie. Kiedy robie zeza albo wzrok kieruje w lewo i w prawo szybkim tempie występuje chwilowy ból głowy i także dziwne uczucie którego nie potrafię opisać. Ostatnio także zrobił mi się wrażliwy węch. Kiedy czuje zapach papierosa czy czuje zapach gotujacego się obiadu odczuwam chęć do wymiotów. Przez ta dolegliwość przestałam praktycznie jeść. Ponadto od dłuższego czasu mam problem z pamięcią i z koncentracja. Wstaje rano zmęczona, osłabiona i cały czas chce mi się spać. Parę dni temu chorowałam na grypę i podczas smarkania strasznie zakrecilo mi się w głowie i chęć do wymiotów. Gdy zaczynam coś robić bardzo szybko się mecze. W dzieciństwie nawet w szkole na wf nie robiłam fikołków bo po nich robiło mi się nie dobrze ciężka głową, zawroty głowy, chęć do wymiotów, ból oczu.
Od jak dawna się pojawiają:
Od kilku miesięcy
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Kilka razy w tygodniu
Jakie mają nasilenie?
Umiarkowane
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
arturo
03 paź 2014 - 22:07:29
A ciśnienie tętnicze krwi masz prawidłowe?
Miałaś w ostatnim czasie wykonywane jakieś badania krwi?
Czy byłaś z tymi objawami u rodzinnego, okulisty albo innego lekarza?
Wspominali coś o jaskrze? Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.