Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 wrz 2014 - 14:13:58
Specjalizacja: Gastrolog
Czy na coś choruję: tak
Czy na coś choruję - komentarz
Choruję jedynie na to o czym tutaj piszę.
Czy przyjmuję jakieś leki: tak
Czy przyjmuję jakieś leki - komentarz
Na tą chorobę czyli No-Spa (od 16 h), Nifuroksazyd (od 1 dzień ), czasami pyralgina.
Do tej pory przechodziłem/am jakieś poważniejsze choroby, które mogłyby mieć tutaj znaczenie: nie
Jakie to są dolegliwości:
Mam biegunkę oraz ciągły ból brzucha, ból jest dużo silniejszy kilkanaście minut po tym kiedy jem i chwilę po piciu.
Nie potrafię się zmusić do jedzenia, bo strasznie mnie boli jama brzuszna a dokładniej dolne okolice.
Nie potrafię nic jeść ani pić. Ból jest bardzo silny, biegunka jest bardzo wodnista, w wyniku częstych biegunek mam podrażnione okolice odbytu, wydaje mi się że w biegunce znajdują się części krwi, jedank chirurg w szpitalu powiedział mi że to może być z podrażnienia papierem..
Przed problemem z ostrym bólem brzucha miałem wysoką gorączkę, którą leczyłem Gripex'em. Brałem go co około 3 h kiedy temperatura przekraczała 39 * C.
Po 1 dniu gorączkowania na wieczór dopadła mnie biegunka, poszedłem do toalety, wypróżniłem się i od tego czasu temperatura nie rosła tak szybko i nie była tak dokuczliwa(wcześniej miałem dreszcze i się trząsłem).
Od samego poczatku nie miałem apetytu, jedank kiedy zaczęły się biegunki również zaczął mnie boleć mocno brzuch i w tym momencie nie jem od 2 dni, choroba zaczęła się lekką gorączka w poniedziałkowy wieczór.
W tej chwili jestem strasznie przemęczony i chce mi się płakać, nie potrafię jeść ani pić (chociaż czuję głód) i nie ma oznak poprawy.
Mój ojciec również ma takie same objawy (jest bardzo mała różnica np w nasileniu bólu), u Niego zaczęło się to około 6 godzin wcześniej. Ma on jeszcze większy problem ponieważ teraz nie chce brać lekarstw na swoją żółtaczkę, bo boi się że leki moga se sobą kolidować..
Od jak dawna się pojawiają:
Od poniedziałku.
Jak często się pojawiają? Gdzie dokładnie się lokalizują?
Wydaje mi się ,że są to jelita, dolna część. Z prawej strony u doły przy dotykaniu czuć ból, w reszcie nie aż taki.
Ból większości jamy brzusznej jest prawie nieustanny.
Biegunka przynosi chwilową ulgę.
Jakie mają nasilenie?
Intensywne.
Czy coś je nasila albo coś przynosi ulgę?
Był mi podawany rannigast w kroplówce, biorę no-spa jednak nie poczułem żadnej poprawy.
Jakie badania do tej pory były wykonywane?
Badania krwi oraz moczu(bilirubina, kreatynina, elektrolity,leukocyty oraz wiele innych których nie pamiętam nazw), były w większości w normie, nie wskazywało to lekarzom niczego.
Jakie były wyniki wykonanych badań?
Badania był przeprowadzone wczoraj tj. Środa około godziny 14 w Szpitalu w Bytomiu gdzie zostały wysłany z przychodni.
Jakie było dotychczas leczenie?
Branie przepisanych leków i próby jedzenia chipsów kukurydzianych, jednak przez 2 dni nie potrafię zjeść nawet pół paczki, przez ostatnie 24 godziny nie wypiłem też ani pół litra wody.
Jakie leki i z jakiego powodu były stosowane?
No-Spa (biorę do 16 h), Nifuroksazyd (co 6 godzin 1x 200 mg tabletka biorę od ponad 24 dzień ), czasem pyralgina, wcześniej również gripex.
Kiedy to było? Jak długo trwało leczenie i czy była jakaś poprawa po leczeniu?
Odczułem jedynie spadek temperatury ciała.
Inne uwagi:
Na tę chwilę nic mi nie pomaga.
Oczywiście nie jedliśmy grzybów, nie jest to wyrostek robaczkowy ( w szpitalu chcieli go wyciąć jednak lekarze zwątpili bo badaniach usg, ekg, skierowali mnie do urologa do szpitala ponieważ miałem wstrzymanie w prawej (?) nerce, jednak ordynator po badaniu powiedział ,że nic mi nie jest ).

Sądzę ,że to zatrucie pokarmowe jednak nie możemy z ojcem oraz matką przypomnieć sobie co mogłoby być powodem.
Z mojej strony to odczuwam tak jakby w jelitach było coś co uniemożliwa przepływ substancji przez nie..
Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
25 wrz 2014 - 14:31:54
Witam, a ile jest tych luźnych stolców w ciągu dnia? rozumiem, że teraz temperatura jest już w normie? zamieść tutaj wszystkie wyniki badań. Odpowiedz Cytuj
25 wrz 2014 - 14:51:57
ponad 15, chociaż staram się nie chodzić zawsze do toalety i trzymać to trochę dłużej.. dzisiaj od 10 rano naliczyłem 7 (zaraz dodam wyniki ) Odpowiedz Cytuj
25 wrz 2014 - 14:57:12

Mam nadzieje ,że będzie dobrze widać.. Odpowiedz Cytuj
25 wrz 2014 - 14:59:37
Okej, no to teraz same linki>
[oi61.tinypic.com]
[oi59.tinypic.com]
[oi58.tinypic.com]
[oi57.tinypic.com] Odpowiedz Cytuj
25 wrz 2014 - 15:04:42
I nahprawdopodobniej miałem wysypkę po gripexie, moj tata ma takie same objawy jak ja ale nie brał Gripexu i wysypki nie miał.. Z resztą dzisiaj nie mam jej też. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.