Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
26 maj 2009 - 19:40:12
Powoli uczę małego korzystania z nocnika, niebawem nadejdzie moment chodzenia, spania bez pieluszki. Zastanawiam sie czy poświęcić materac czy stosować podkłady.Materaca nie upiore przecież a nie mam na zmiane natomiast podkłady mają ceratę i nie chciałabym być w skórze dziecka które latem śpi na ceracie...
Co robić? Odpowiedz Cytuj
27 maj 2009 - 13:11:27
a może po prostu prześcieradło pcv? zapobiegają przesiąkaniu, są antybakteryjne smiling smiley
[feretti.pl] Odpowiedz Cytuj
27 maj 2009 - 21:07:48
Sama mam posciel feretti ale nie wiedziałam że mają takie specjalne prześcieradła.
Dziękuję za link przy okazji poogladalam sobie podkłady. Chyba to byłby lepszy pomysł bo wystarczy że kupię jeden a prześcieradeł kilka mam. Ciekawi mnie tylko jaki jest w użyciu? Odpowiedz Cytuj
28 maj 2009 - 14:16:45
no rzeczywiscie, nie pomyślałam o tych matach a już kiedyś moja znajoma mi coś wspominała, że dobre są. w końcu są antybakteryjne, więc jak najbardziej dla wrażliwej skórki przystosowane winking smiley nie jest taki drogi. ja bym wypróbowała smiling smiley Odpowiedz Cytuj
28 maj 2009 - 20:39:49
Dzięki tak zrobię. Kupię podkład feretti. Odpowiedz Cytuj
15 paź 2015 - 10:54:51
Podkłady medyczne są dobrym pomysłem. W sumie jest to taniocha. My z żoną zaopatrzamy się tu: [www.higiena.net.pl] Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.