Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
25 sie 2014 - 12:50:33
Witam,
mam 22 lata. Moje okresy są raczej regularne i trwają około 30 dni. Byłam u ginekologa i stwierdził infekcję grzybiczą na którą zapisał mi globulki dopochwowe Pimafucin. Okres spóźnia mi się 7 dzień, co prawda odbyłam stosunek seksualny ze swoim partnerem, ale tylko jeden w teoretycznie dni niepłodne i z zabezpieczeniem, więc prawdopodobieństwo ciąży jest znikome.
Czy któraś z Was miała spóźniony okres po infekcji i globulkach?
Pozdrawiam Odpowiedz Cytuj
22 cze 2015 - 11:01:30
Hm, nie przypuszczałam, że te 2 rzeczy mogą być ze sobą zwiazane... musze się uważniej przyjrzeć, dzięki w ogóle Odpowiedz Cytuj
30 lip 2015 - 12:43:18
Ja na twoim miejscu skontaktowałabym się z lekarzem. Ciąża małoprawdopodobna ale nieregularne okresy to nic fajnego. Odpowiedz Cytuj
12 sty 2016 - 08:35:18
Na ulotce tabletek nie ma niczego napisane odnośnie skutków ubocznych. Wydaje mi się że byłoby to możliwe. Jednak chyba warto skonsultować się z ginekolog ? Ciężko jest komuś kto nie jest lekarzem wypowiedzieć się na ten temat... Odpowiedz Cytuj
12 lip 2016 - 11:23:32
Niestety, też miałam ten problem, to znaczy grzybicę pochwy. Nieprzyjemna sprawa. Jednak nie wpłynęło to na moje miesiączkowanie. Może to zależy od rodzaju leków. Ja brałam jakieś takie globulki ActiCand Moja Intima i jak na razie mam spokój. A miesiączkuję normalnie. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.