Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
24 sie 2014 - 22:39:00
Witam.Moja córka jest w pierwszym trymestrze ciąży ,przebywa w Egipcie i niestety dopadła ja biegunka tz,zemsta Faraona. Mam pytanie -Czy może zażywać smektę ,stoperan lub nifuroksazyd bo takie lekarstwa posiada. Proszę o odpowiedz.Dziekuję. Odpowiedz Cytuj
17 sty 2015 - 18:49:41
Biegunka jest czymść normalnym. Może węgiel pomoże.

_____
Lek na biegunkę Odpowiedz Cytuj
26 lip 2015 - 17:29:52
Moim zdaniem smecta jest bardzo skuteczna i działa zarówno na biegunkę jak i wymioty, co może w przypadku tej przypadłości być bardziej skuteczne. Ja kupuję swoje leki przez sieć i tak pomyślałam, że może moja apteka ma dostawę poza Polską, ale niestety nie. Tak czy siak polecam przejrzeć jej ofertę pod kątem zapotrzebowania Twojej córki, może jest coś jeszcze, czego nie znamy a polecają: [www.aptekamini.pl]? Odpowiedz Cytuj
28 maj 2016 - 22:52:26
podczas biegunek zawsze trzeba dbac o wlasciwe nawodnienie organizmu, a szczegolnie jesli jestesmy w cieplych krajach! ja w takich sytuacjach stosuje Orsalit plus smektyn, bo to przede wszystkim srodek nawadniajacy, zawiera bowiem elektrolity, ktore wspomagaja nawadnaianie organizmu i jego prawdilowa prace, a dodatkowo zawiera on takze smektyn, ktory dziala lagodzaco na przebieg biegunki, skraca czas jej trwania i lagodzi przebieg! mozesz go kupic w aptekach, tez tych internetowych Odpowiedz Cytuj
14 cze 2016 - 12:18:18
moze warto sprobowac zakupic wegiel lekarski w aptece albo jakies ziola to chyba najlepsze przy biegunce w ciazy... Odpowiedz Cytuj
30 lip 2016 - 14:17:05
polecam zapoznać się z [www.sosrodzice.pl] Odpowiedz Cytuj
28 sie 2016 - 00:44:02
Na biegunkę w takiej sytuacji zdecydowanie najlepszy jest Stoperan. Ja innych nie stosowałam w sumie leków. No ale czy można w ciąży, to może na ulotce jest napisane. Warto wcześniej o tym pomyśleć. A z domowych sposobów zawsze też niezawodnie działają jagody ze słoiczka. Niestety, nie zawsze je mam w domu, ale jak tylko są, to nimi się ratuję. Odpowiedz Cytuj
18 lut 2017 - 16:55:11
A co, jeśli biegunka pojawi się u noworodka? Macie na to jakieś sprawdzone metody? Ja na razie znalazłam taki artykuł [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] Może komuś się też przyda. Odpowiedz Cytuj
20 lut 2017 - 06:12:43
A co, jeśli pojawi się biegunka u noworodka? Macie na to jakieś sprawdzone metody? Ja na razie znalazłam taki artykuł [www.zdrowystartwprzyszlosc.pl] Może komuś się też przyda. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.