Witamy na forum, na którym można odbyć wizytę Online, za darmo! 
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
06 sie 2014 - 14:47:18
Witam, takie ciało obce powinno bardzo łatwo przejść przez cały przewód pokarmowy i wydalić się z kałem. Tak więc myślę, że po prostu za bardzo się Pan denerwuje i stąd te dolegliwości. Odpowiedz Cytuj
06 sie 2014 - 15:04:13
Dziękuje ślicznie za odpowiedź.Czyli jednak nerwy wzięły górę? Bo nie mam ani gorączki ani rozbicia od tego.Byłbym bardzo mocno zdziwiony gdyby to jednak zostało, ale te objawy i dolegliwości mnie zmusiły do wizyty u lekarza.Nieprzyjemne zwłaszcza te rozpierania bólowe, pieczenia w brzuchu i zbieranie na wymioty bez wymiotów.Dlatego chciałem się upewnić.Ten mostek był z jakiegoś materiału sztucznego, nie pamiętam czy to ceramiczny czy jakiś inny.Oczytałem się w necie o tym i tylko się wystraszyłem że jak coś osiądzie na dnie żołądka to może spowodować w najgorszym wypadku przedziurawienie i dalej nie musze już nic dodawać.Dzięki jeszcze raz za odpowiedź! Odpowiedz Cytuj
Dyżurny lekarz medycyny
magdalenap
09 sie 2014 - 11:05:22
Tak jak pisałam bez problemu takie ciało obce powinno się wydalić. Gdyby jednak dolegliwości nasilały się to można poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie na RTG przeglądowe jamy brzusznej - takie elementy powinny być widoczne w rtg. Odpowiedz Cytuj
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.